Kodėl vasarinės padangos nenaudojamos žiemos metu?

PadangosVasarinės padangos žiemos metu tikrai netinka. Visiškai ne dėl to, jog jos mažiau kokybiškos. Šios padangos netinka, kadangi jos gamintos kitam sezonui. Lygiai taip pat, kaip ir žieminės padangos netinka vasaros metu. Visgi, taip nemano tam tikri vairuotojai ir naudoja žiemines padangas vasaros metu. Tai nedraudžiama, tačiau toks sprendimas gali būti priežastis, kodėl padangas keisti reikia labai dažnai, kadangi jos greitai susidėvi. Visgi, reikia pripažinti, jog kartais gali būti ir kitų priežasčių, kodėl pirkti tam tikras prekes nenanudinga. Apsimoka pagalvoti, ką pirkti ir tuomet nuspręsti, kokias padangas naudotis žiemos metu. Vasarinės padangos žiemos metu yra draudžiamos, tačiau tai nereiškia, jog reikia rinktis žiemines. Gamintojai šiomis dienomis siūlo skirtingus pasiūlymus. Kai kurie jų gali pasiūlyti rinktis ne žiemines, o universalias padangas. Būtent taip, dabar galite rasti kokybiškas prekes ir naudoti jas bet kuriuo sezonu. Visgi, ar tikrai tokios padangos patikimos? Tai spręsti jums. Kai kurie patenkinti universaliomis padangomis, kiti renkasi vasarines ir žiemines padangas.

Skaityti straipsnį “Kodėl vasarinės padangos nenaudojamos žiemos metu?” »

Papildai: geriau žoleliniai ar cheminiai?

Papildų yra tiek daug, kad rinktis juos galima pagal kokius tik nori kriterijus: paskirtį, gamintoją, kiekį, skonį, papildo formą, spalvą… Būtų galima vardinti ir vardinti. Bet vienas pjūvis apie kurį diskusijų nėra tiek daug tampa vis svarbesnis papildų vartotojams. Tai yra pjūvis tarp cheminių ir žolelinių papildų. Tai yra svarbu labiau ekologiško mąstymo žmonėms, bet naujausi tyrimai rodo, kad kyla klausimų ir dėl veiksmingumo. Jei anksčiau būdavo manoma, kad cheminio pagrindo papildai yra veiksmingesni, o žolelių pagrindo – mažiau veiksmingi, bet labiau "ekologiški", tai naujausi tyrimai rodo ką kita. Pasirodo, kad kai kurios žolelės ir jų pagrindo papildai gali būti net labiau veiksmingi nei kai kurie vaistai.

Maisto papildaiBet nereikėtų aklai tikėti nei vienais, nei kitais papildais. Reikėtų remtis naujausių mokslinių tyrimų rezultatais bei meta-analizėmis, kurios parodo bendrą konkrečios tyrimų srities situaciją. Pažiūrėjus į papildus per šią prizmę, pamatysite, kad žoleliniai ir cheminiai papildai ir jų veiksmingumas skiriasi pagal pasirinktą paskirtį ar tikslą.

Jei jums reikia vitaminų, tai žolelės jums negalės padėti, nes vitaminai patys iš savęs yra cheminiai dariniai. Taip, juos galima gauti su maistu, bet kalbant apie papildus, tai vienintelis pasirinkimas yra cheminiu būdu pagaminti vitaminai ir jų kompleksai.

Skaityti straipsnį “Papildai: geriau žoleliniai ar cheminiai?” »