10 produktų, kad jūsų šuo būtų laimingas ir sveikas

MongeNet jei savo šunį į darbą vedatės kelioms valandoms, svarbu, kad jis būtų tokioje erdvėje, kurioje jaustųsi saugiai, užtikrintai ir patogiai. Nepatogi aplinka gali sukelti nerimą, nervingumą ir net ligą dėl pasikeitusios jų imuninės sistemos. Dėžė yra patikimiausia dėžė jūsų šuniui ir yra geriausias variantas keliaujant arba vežantis augintinį į darbą kartu su jumis. Ją galima naudoti kaip slėptuvę, suteikiančią šuniui asmeninę vietą, kurioje jis gali miegoti, atsipalaiduoti ar nueiti į tualetą. Šunys iš prigimties yra urviniai gyvūnai, t. y. jiems patinka būti mažoje, uždaroje erdvėje. Turėdami nuosavą į slėptuvę panašią erdvę, jie galės atsipalaiduoti ir jaustis patogiau, kai atsidurs naujoje aplinkoje. Monge ir kiti produktai.

Patogi lova

Šuns lova yra tokia pat svarbi kaip ir jūsų paties lova, todėl į ją turėtumėte investuoti dar prieš pasiimdami šunį į darbą. Jūsų šuo daug laiko praleis ant lovos, ypač kai būsite išvykęs į darbą, todėl svarbu pasirinkti patvarią, minkštą ir patogią lovą. Jei turite mažą šunį, galite įsigyti net sofą-lovą, kuri padės sutaupyti vietos, be to, bus itin miela. Jei šunį į darbą vedžiojatės kasdien, svarbu įsigyti lovą, kurią lengva valyti ir prižiūrėti. Tam puikiai tinka minkštasuoliai ir audiniai, kuriuos lengva nuvalyti. Lickimat – garantuojama kokybė.

Skaityti straipsnį “10 produktų, kad jūsų šuo būtų laimingas ir sveikas” »

Kombainas ūkiui: kaip pasirinkti tinkamiausią?

Augalininkystės ūkiuose kombainas padeda nudirbti daugybę darbų. Deja, tokia žemės ūkio technika reikalauja nemažai investicijų, todėl svarbu atsakingai priimti sprendimą pirkti. O pasirinkimą dar labiau apsunkina tai, kad kombainų darbo laikas yra labai ribotas – sezono metu jie paprastai dirba be jokių pertraukų ir prastovų. Aptarkime kriterijus, kurie yra svarbūs renkantis kombainą savo ūkiui.

Įvertinkite savo ūkio poreikius

Jei svarstote apie kombaino pirkimą, pirmiausiai atidžiai ir atsakingai įvertinkite savo ūkio poreikius. Iš tikrųjų mažiems ūkiams gali būti ekonomiškiau ir naudingiau kombainą nuomoti, o dideliems ūkiams ir vieno gali nepakakti. Įvertinkite laukų dydį, reljefą, kokias kultūras auginate ar ketinate auginti ateityje.

Taip pat atsižvelkite ir į savo biudžetą – jį reikėtų nusistatyti iš anksto. Biudžeto nepaisymas dažnai virsta paprastu išlaidavimu, nes ūkininkai pasirenka pernelyg galingą ar geresnės komplektacijos techniką, kurios potencialo neturi kaip išnaudoti. Kai kuriais atvejais naudotas kombainas gali būti geresnis pasirinkimas, tad apsvarstykite ir šią galimybę.

Tinkamas galingumas

Šiuolaikinė žemės ūkio technika yra itin naši, o modernus kombainas per sezoną gali nupjauti ir iškulti iki 2 tūkst. hektarų plotą. Tai labai galinga technika, kuri kainuoja brangiai, todėl nereikia persistengti su galingumu. Įvertinkite, kokį laukų plotą kombainas turi aptarnauti ir pagal tai pasirinkite jo galingumą. Pernelyg mažo galingumo kombainas ne tik nespės nudirbti visų darbų, bet ir gali patirti per dideles apkrovas, o tai neigiamai atsilieps jo techninei būklei – tokia situacija gresia papildomomis išlaidomis.

Skaityti straipsnį “Kombainas ūkiui: kaip pasirinkti tinkamiausią?” »

Kiek kainuoja parkavimas Rygos oro uoste?

Skrendate iš Rygos oro uosto ir nusprendėte vykti nuosavu automobiliu? Tai patogiausias būdas pasiekti oro uostą, o jei keliaujate su visa šeima, važiuoti savu automobiliu ne tik patogiau ir greičiau, bet ir pigiau. Baiminatės, kad parkavimas Rygos uoste gali sukelti problemų? Rezervuokite vietą aikštelėje iš anksto ir išvengsite visų nesklandumų.

Parkavimo vietos rezervacija

Stovėjimo aikštelę prie Rygos oro uosto lengvai surasite pasinaudoję „Google“ paieška. Paieškos laukelyje įveskite raktinę frazę „parkavimas Rygos oro uoste“ ir sistema pasiūlys rezervacijos sistemas. Internetu galite greitai ir patogiai rezervuoti vietą savo automobiliui, o tai kainuos vos nuo kelių eurų už parą.

Rezervacija padės išvengti daugybės nepatogumų. Visų pirma, būsite tikri, kad vietos automobiliui nepritrūks. Be to, nereikės sukti galvos, kur palikti automobilį, aiškintis, kaip sumokėti už stovėjimą ir kt. O jei pasirinksite atokiau esančią aikštelę, galėsite pasinaudoti nemokama pervežimo paslauga – tai greita ir patogu.

Kaip sutaupyti rezervuojant parkavimą Rygos oro uoste?

Tikriausiai pastebėjote, kad viskas brangsta gana greitai. Ne išimtis ir parkavimo paslaugos, todėl jei jau turite skrydžio bilietus, nedelskite ir užsakykite vietą savo automobiliui jau šiandien. Taip būsite tikri, kad vietos nepristigs ir mokėsite mažiau. Be to, sekite specialius pasiūlymus – parkavimas Rygos oro uoste tam tikru laikotarpiu gali būti siūlomas su nuolaida, kartais taikomos specialios akcijos.

Skaityti straipsnį “Kiek kainuoja parkavimas Rygos oro uoste?” »

Svarbiausia žemės ūkio technika: ką reikia žinoti kiekvienam

Ūkininkavimas reikalauja daug sunkaus darbo ir ilgų darbo valandų. Šiais laikais žmonės nuolat naudojasi bet kokia žemės ūkio technika, technologijomis ir viskuo, kas palengvina darbą nei anksčiau. Dideli ar maži traktoriai šiam tikslui padeda padėti ūkininkams atlikti kasdienius darbus.

Kalbant apie ūkininkavimą, reikia naudoti ir apsvarstyti daugybę ūkio įrangos. Technologijos žemės ūkyje pakeitė ir padidino produkcijos gamybą bei kokybę. Šiuolaikinė žemės ūkio technika pagerino žemės ūkio pramonę.

Tradicinės, ekologiškos arba modernios ūkio įrangos sąrašus sudaro daugybė mechaninių elementų. Įranga, mašinos ir įrankiai naudojami pakaitomis. Galima nustatyti skirtumus tarp šių trijų tipų. Kai kurios būtiniausios ir dažniausiai naudojamos technikos yra kombinuotas arba kombinuotas kombainas, rotacinė armatūra, plūgas arba plūgas, traktoriaus priekaba, variklinės akėčios, lygintuvas, vandens gręžtuvas, purentuvas ir diskinės akėčios.

Traktorius

Traktorius yra viena iš būtiniausių ūkio mašinų. Jo galia ir dydis leidžia dirbti nelygioje vietovėje, tempiant ar velkant žemės ūkio padargus. Tai labiausiai naudojama ir universaliausia mašina žemės ūkyje. Traktoriai yra esminė ūkininkavimo būtinybė, nes jie suteikia mechaninę galią ūkio darbams atlikti. Be įprastos kraštovaizdžio priežiūros, vejos priežiūros, krūmų valymo ir trąšų barstymo, traktoriai naudojami įvairiai ūkio įrangai, skirtai arti, sodinti, nuimti ir kultivuoti. Jie taip pat padeda pervežti medžiagas ir asmeninį transportą. Siekiant patenkinti specifinius ūkio poreikius, galima įsigyti platų traktorių asortimentą. Kompaktiški traktoriai idealiai tinka sunkiems kraštovaizdžio kūrimo darbams arba didelių sodų, laukų ir ganyklų arimui. Subkompaktiniai traktoriai padeda atlikti įvairias užduotis, pvz., pjauti žolę, perkelti mulčią ir įdirbti sodus.

Grėblys

Skaityti straipsnį “Svarbiausia žemės ūkio technika: ką reikia žinoti kiekvienam” »

„Husqvarna“ dalys internetu: kur, kaip ir ką pirkti?

Mėgstate, kad namuose naudojami įrankiai būtų kokybiški, patikimi ir ilgai tarnautų? Būtent tokie yra „Husqvarna“ prekės ženklo gaminiai. Išskirtinis dėmesys kokybei ir gaminių ilgaamžiškumui išaugino lojalių klientų ratą visame pasaulyje. Šiandien daugelis tų, kurie naudojasi šio prekės ženklo gaminiais žino, kad „Husqvarna“ dalys internetu parduodamos vis daugiau taškų, todėl įrankiai gali būti atnaujinami net namuose.

Kada reikia ieškoti naujų dalių?

Tik tuomet, kai įrankis yra tinkamai paruoštas, jis atlieka savo darbą efektyviai ir greitai. Labai svarbu, kad įrankiai, kuriuos naudojate dažnai, būtų reguliariai atnaujinami, o prireikus, būtų pakeistos sulūžusios dalys. Dažnai pasitaiko, kai įvairūs kiemo aplinkai skirti įrankiai ar gaminiai meistrams dėl remonto atvežami tuomet, kai visiškai nebeveikia. Vėliau paaiškėja, kad to buvo galima išvengti, jeigu būtų laiku pakeista viena ar kita sulūžusi įrankio dalis.

Todėl jeigu pastebite, kad darbai su Jūsų turima įranga einasi nebe taip, kaip anksčiau, skirkite laiko ir pažiūrėkite įrankį. Pavyzdžiui, gali būti, kad grandininis pjūklas nebepjauna taip tiksliai ir taip greitai kaip anksčiau. Gali būti, kad Jums reikalingos tokios „Husqvarna“ dalys internetu, kaip grandininiam pjūklui skirtos grandinės. Tik įsigijus naują grandinę, kuri pritaikyta Jūsų naudojamam pjūklui, vėl galėsite greitai ir kokybiškai atlikti pjovimo darbus. Laiku pakeitę grandinę išvengsite rimtesnių pjūklo gedimų.

Kodėl svarbu, kad dalys būtų originalios?

Skaityti straipsnį “„Husqvarna“ dalys internetu: kur, kaip ir ką pirkti?” »