Internetinių parduotuvių kūrimas – ne viskas taip sudėtinga, kaip atrodo

Interneto parduotuvių kūrimas dažnai mistifikuojamas ir apipinamas įvairiais stereotipais. Pagrindinis jų – tai labai sudėtingas ir ilgas procesas. Interneto parduotuvių kūrėjai atskleidė visą tiesą apie interneto parduotuvių kūrimą. Pasirodo, daug kas yra ne visiškai taip, kaip įsivaizduoja paprasti el. parduotuvių naudotojai ir savininkai.

20 proc. laiko – kūrimui, 80 proc. – paleidimui

Pati interneto parduotuvė sukuriama pakankamai greitai. Egzistuoja labai daug kokybiškų techninių sprendimų, kurie leidžia el. parduotuvę sukurti per 2-5 dienas. Daugiausia laiko skiriama el. parduotuvės paleidimui. O juk be prekių paleisti el. parduotuvė negalima… Prekių aprašymų ir techninės informacijos sukėlimas ir užima daugiausiai laiko net tada, kai visa informacija gaunama iš prekių tiekėjų.

Nemažai laiko užtrunka sudėlioti prekes į atitinkamas kategorijas ir jas tinkamai sutvarkyti.

Taip pat dali laiko skiriama ir tekstinei informacijai surinkti. Pavyzdžiui, reikia paruošti el. parduotuvės naudojimosi taisykles, Privatumo politiką, prekių grąžinimo tvarką ir t.t. Dar nereiktų pamiršti ir visų GDPR dokumentų, kurie turi būti tvarkingi ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Jei internetinių parduotuvių kūrimas užtruko mėnesį, tai greičiausiai per pirmą savaitę buvo atlikti programavimo darbai, o per kitas tris savaites paruošta ir sudėta informacija.

Didžiausias iššūkis – ne apmokėjimas kortele

Prieš gerą dešimtmetį, kai el. parduotuvės buvo vos kelios, pagrindinis iššūkis prekybininkams buvo atsiskaitymas internetu. Kaip vartotojas atsiskaitys ir su kokiais bankais teks bendrauti dėl atsiskaitymo galimybių. Dabar tai vienas iš tokių sprendimų, dėl kurių programuotojai net nesuka sau galvos. Yra keletas kokybiškų atsiskaitymo platformų, kurios tarpininkauja tarp skirtingų bankų ir vartotojų. Prieš dešimtmetį tokiais sprendimais turėjo pasirūpinti pačios el. parduotuvės savininkai, o dabar tai padaro įvairūs mokėjimų sprendimų tiekėjai.

Skaityti straipsnį “Internetinių parduotuvių kūrimas – ne viskas taip sudėtinga, kaip atrodo” »

Kas yra asmeninis bankrotas ir kada jis reikalingas?

Asmeninis bankrotas yra teisinis procesas, kurio metu asmenys, negalintys grąžinti skolų kreditoriams, gali prašyti atleisti nuo kai kurių ar visų savo skolų. Daugumoje jurisdikcijų bankrotas iškeliamas teismo įsakymu, kurį dažnai inicijuoja skolininkas. Fizinio asmens bankrotas yra puikus būdas pradėti viską iš naujo.

Fizinio asmens bankrotas ir jo privalumai

Bankrotas suteikia galimybę skolininkui (asmeniui, kuris yra skolingas) nurašyti didžiąją dalį savo skolų. Jei skolos lygis viršija bendrą skolininko turimo turto sumą (įskaitant bet kokį nuosavą kapitalą jo namuose) ir grąžinimas užtruktų daug metų, bankrotas gali būti geresnis už kitus skolos grąžinimo būdus.

Asmens bankrotas gali panaikinti senus mokestinius įsipareigojimus (senesnius nei trejus metus). Žinoma, niekas neatsikratys studentų paskolos skolos, tačiau bankrotas neleis jūsų skolintojams imtis agresyvių išieškojimo veiksmų.

Jeigu jaudinatės dėl to, koks bus požiūris į Jus teisme, norime nuraminti: Lietuvos teisėjai, advokatai ir patikėtiniai matė ir girdėjo daug blogesnių bankroto istorijų nei jūsų.

Žinoma, gali būti nemalonu paaiškinti teisėjui, patikėtiniui ir advokatui, kaip atsidūrėte savo finansinėje padėtyje, tačiau asmeninis bankrotas reiškia, kad galėsite gyventi ramiau. Nustos įkyrėti kreditorių skambučiai, laiškai, nuosavybės teisių atėmimas, atšauktos kredito kortelės, atmesti apmokestinimo įgaliojimai ir ieškiniai.

Skaityti straipsnį “Kas yra asmeninis bankrotas ir kada jis reikalingas?” »

Plaukų dažai naudojimui namuose

Pastebėjote žilų plaukų? O gal tiesiog nusprendėte pakeisti savo įvaizdį? Plaukų dažymo priežasčių gali būti daugybė, bet svarbiausia, kad keisti jų spalvą ir eksperimentuoti su išvaizda visada būtų smagu. Deja, tokie pokyčiai kirpykloje dažnai reikalauja nemažai išlaidų, ypač jei plaukai ilgesni. Tačiau plaukų dažai naudojimui namuose gali būti puikia alternatyva ir suteikti profesionaliai atrodantį rezultatą.

Profesionalus plaukų dažymas namuose

Norint profesionaliai nusidažyti plaukus namuose, prireiks trupučio pasiruošimo. Visų pirma, išsirinkite plaukų dažus. Saugiausias variantas rinktis dviem tonais tamsesnę ar šviesesnę spalvą, tačiau jei nebijote eksperimentuoti arba plaukus dažote jau ne pirmą kartą, galite išmėginti ir ryškesnius pokyčius.

Plaukų dažus geriausia yra pirkti internetu. Čia rasite didžiausią ne tik spalvų, bet ir gamintojų pasirinkimą. Be to, internetu galima įsigyti ir profesionalių prekinių ženklų plaukų dažų, skirtų naudojimui namuose. Jie pasižymi natūraliais atspalviais ir itin puikiu bei lengvai pasiekiamu rezultatu. Jei norite kuo labiau tausoti plaukus, rinkitės augalinius plaukų dažus, tačiau nepamirškite, kad jų suteikiamas atspalvis gali būti švelnesnis.

Įsigykite specialų indelį ir dažymo šepetėlį – jis užtikrins, kad plaukų dažai tolygiai įsigertų į sruogas. Dirbti su specialiomis priemonėmis bus lengviau. Dažus sumaišykite pagal instrukciją ir tinkamai apsaugokite drabužius. Plaukus iššukuokite ir pradėkite nuo svarbiausių vietų – viršugalvio, šoninių ir priekinių plaukų. Plaukų dažai paprastai tepami judant nuo nugaros priekio link.

Skaityti straipsnį “Plaukų dažai naudojimui namuose” »

Trimerių dalys internetu – patogus būdas pasirūpinti sodo technika

Puoselėjate savo namų ar sodybos aplinką? Tuomet trimerį ar krūmapjovę vasaros sezonu tikriausiai naudojate dažnai. Tai patikimas ir patogus darbui įrankis, kuris pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu, jei tik jį tinkamai prižiūrėsite. Pasirūpinti naudojama įranga lengviau padės trimerių dalys internetu.

Kodėl verta dalių trimeriui ieškoti internetu?

Visų pirma, pirkimas internetu yra patogus, jei gyvenate sodyboje ar užmiestyje. Jums nereikės specialiai vykti į parduotuvę, tad sutaupysite daugybę laiko ir išvengsite erzinančio stovėjimo transporto spūstyse. Trimerių dalys internetu užsakomos greitai ir paprastai, o kurjeris jas pristato nurodytu adresu.

Be to, pirkdami internetu galėsite rinktis iš plataus asortimento. Jame rasite ir žinomų gamintojų produkcijos ir pigesnių, tačiau geros kokybės analogų – tai universalus atsarginių dalių pasirinkimas, kai norisi pataupyti. O nepasiklysti gausoje padės nuotraukos ir detalūs aprašymai: patogu tai, kad pardavėjai internete pateikia visą reikalingą informaciją apie dalių savybes ir techninius parametrus.

Jei dvejojate dėl savo pasirinkimo, pasinaudokite nuotolinės konsultacijos galimybe internetu ar telefonu. Tai labai patogu, be to, pardavėjai yra suinteresuoti , kad trimerių dalys internetu atitiktų pirkėjų poreikius, todėl suteikia profesionalias konsultacijas.

Skaityti straipsnį “Trimerių dalys internetu – patogus būdas pasirūpinti sodo technika” »

Ekologiškas gyvenimas. Kas tai?

Džiugu, kad vis daugiau žmonių stengiasi gyventi santarvėje su gamta. Ir tuo pačiu labai patogu, kad šiuo metu tokios galimybės yra labai paprastai prieinamos kiekvienam. Viena iš opcijų yra saulės energetika, taip pat nemažai dėmesio sulaukia ir rūšiavimas bei kitos alternatyvos, kurios vis dažniau prieinamos paprastų žmonių, o ne verslo poreikiams patenkinti.

Ekologiškas gyvenimas apima labai daug skirtingų komponentų ir jie prasideda nuo žmogaus suvokimo – kaip jis nori gyventi. Ta pati saulės energija yra labai įvairi, tad kiekvienas renkasi tą opciją, kuri jam labiausiai tinka.

Saulės energetika, kaip jau supratote, yra gaminama modulių pagalba. Šiuo metu sistemų pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Natūralu, kad reikia kuo daugiau dėmesio skirti techninėms charakteristikoms. Tikrai ne visada tai yra paprasta, kadangi daugelis žmonių tiesiog per mažai išmano šią sferą, kad pavyktų rasti įrenginius, kurie geriausiai atitinka jų asmeninius poreikius. Dėl to visada reikia tartis su pardavėjais, kurie teikia išsamias konsultacijas ir tuo pačiu padeda suprasti kas ir kaip.

Skaityti straipsnį “Ekologiškas gyvenimas. Kas tai?” »