Apsauginės durys – net ir pačiu rizikingiausiu atveju, galėsite jaustis saugiai!

Nors mūsų šalyje tai dar ir nėra taip populiaru, vis dėlto reikėtų pripažinti, kad užsienyje yra itin paplitusios vagystės namuose. Turime omenyje tai, kuomet vagys, sekę vieną – kitą dieną, nusprendžia įsilaužti į namus, pavogdami pačius turtingiausius ir brangiausius šeimai daiktus. Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų pastebėti tai, jog ne visi apiplėšimai apsieina be aukų – reikėtų sutikti, kad esą ir tokių maniakų, kurie pasiryžę ir gyventojus nužudyti, jog tik įmanomomis priemonėmis išsisuktų nuo galimų problemų.

Saugios durysTaigi, šiandieną norėtume pasiūlyti pakankamai unikalią paslaugą, kuri mūsų šalies gyventojams dar nėra tokia žinoma, tačiau užsienyje vis dažniau taikoma – tai security doors, arba, kitaip sakant, building a panic room. Būtent šiandieną norėtume paanalizuoti šį pasiūlymą, paaiškinti pagrindinę koncepciją ir minimalistiškai užsiminti apie tai, kuo gi skiriasi tie pavadinimai, kuo skiriasi jų esmė. Nuoširdžiai tikimės, kad šiandienos darbas ne vien tik leis jums racionaliau žvelgti į tam tikras situacijas, tam tikrus daiktus ir produktus, tačiau be viso to, jog sugebėsime ir tinkamai paviešinti, kad tokios apsauginės durys, o galimai ir apsaugos kambariai, galėtų būti vienas iš geriausių sprendimų, siekiant rizikingose situacijose visapusiškai apsaugoti savo šeimą.

Būtų galima pradėti nuo tos minties, jog ši paslauga dažniausiai yra vykdoma tiems asmenims, kurie gyvena nuosavuose namuose. Turime omenyje tai, kad ši paslauga reikalauja, jog tam tikrame būste būtų įrengiamos specialios patalpos, su itin galingomis ir kone nepralaužiamomis apsauginėmis durimis. Kaip ir tikriausiai aišku, dažnu atveju tai gali būti traktuojama, kaip papildoma priemonė, norint išgyventi, išbūti, kol, tarkime, plėšikai yra viduje, tačiau be viso to šios patalpos, o tuo pačiu ir apsauginės durys, kadangi dažniausiai yra nežinomos, gali sukurti plėšikams imitaciją, jog nieko nėra namuose, o iš pastarosios vietos tuomet galima ir pagalbą iškviesti.

Tiesą sakant, tai yra vienas iš teisingiausių, mūsų nuomone, namų apsaugos sprendimų, kurie mūsų šalies gyventojams tikrai galėtų pasitarnauti. Vis dėlto, pastebėkime, kad užsienio kraštuose, o ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose, šie apsauginių durų sprendimai ne vieną ir ne du asmenis apsaugojo, ne vieną ir ne du namus išgelbėjo nuo galimų vagysčių bei kitų problemų – o nusikaltėliai buvo pagauti. Tikimės, kad šia iniciatyva pasinaudosite ir jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *