Ar verta pratęsti garantiją kompiuteriui?

Kompiuterio pirkimas daugeliui pirkėjų sukelia daug klausimų ne tik apie pirkimą, bet ir bijoma, kad jis suges, todėl nežinoma, kaip rinktis, kad būtų kokybiškas. Iš tikrųjų tai yra svarbu, tačiau, kad būti ramiems dėl pasirinkimo pravers garantijos pratęsimas Ką reikia apie tai žinoti?

IT garantijaŠiuo metu galimas kompiuterio garantijos pratęsimas yra labai naudinga paslauga, kuria naudojasi vis daugiau pirkėjų. Jeigu dar nežinote, kas tai ir, kam tai reikalinga, tai verta skaityti toliau. Pradėkime nuo to, kad kiekvienas kompiuteris perkamas Lietuvoje turi dvejų metų garantiją. Kai šis dvejų metų laikotarpis pasibaigia, tai sugedus kompiuteriui reikės jį remontuoti ir už remontą apmokėti pačiam pirkėjui. Jeigu norite jaustis ramiai ilgiau, kaip dvejus metus, tai reikia pasirinkti papildomą paslaugą ir pratęsti garantiją. Ne visi žino apie tokią galimybę. Be to, ne visos parduotuvės teikia šią galimybę pratęsti garantiją, todėl žinodami apie tokią galimybę, galėsite ieškoti, kuriose parduotuvėse yra siūloma tokia paslauga arba galėsite surasti įmones, kurios teikia šias paslaugas.

Ne visi žino ar apsimoka mokėti už tokią galimybę, juk tai padidina kompiuterio kainą. Dėl to daugelis pirkėjų nesirenka šios paslaugos. Iš tikrųjų viskas yra labai individualu ir reikia patiems spręsti.

Galima tik patarti, kad perkant kompiuterį ir svarstant ar reikalinga pratęsta garantija, reikia pagalvoti apie sumą pinigų, kurią išleisite kompiuterio įsigijimui. Pavyzdžiui, perkant brangiai kainuojantį kompiuterį tikrai geriau, kai pasirenkamas garantijos pratęsimas, nes sugedus brangiai kainuojančiam kompiuteriui, bus išlaidos remontui ar naujo kompiuterio pirkimui, juk pasitaiko ir nepataisomų gedimo atvejų, kainuos daug. Jeigu perkamas pigus kompiuteris, kompiuterio garantijos pratęsimas turi būti apsvarstomas geriau. Tais atvejais, kai ketinama juo naudotis ilgesnį laikotarpį, nei dveji metai, tai tikrai verta rinktis garantijos pratęsimą, tačiau, jei neketinama ilgiau kaip dvejus metus juo naudotis, tai tikrai neverta rinktis garantijos pratęsimo. Galima patarti apskaičiuoti leidžiamą sumą pinigų ir tai, kiek laiko planuojama naudotis kompiuteriu. Tuomet bus lengviau spręsti ar verta rinktis papildomą garantiją, ar ne.

Šiuo metu yra daug pasiūlymų rinktis pratęstą garantiją kompiuteriui, tačiau kai kurie pirkėjai abejoja ar tokia paslauga tikrai veikia ir kokiais atvejais būtų apmokėta už remontą. Tokiu atveju reikia susisiekti su pardavėjais arba garantijos pratęsimo bendrove ir viską sužinoti iš jų apie šias paslaugas. Tuomet rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *