Maisto papildų sportuojantiems pasirinkimas: trenerių patarimai

Norite būti sveikas, laimingas ir stiprus žmogus? Tokiu atveju turite puoselėti tiek savo kūną, tiek sielą. Žinoma, tam reikia laiko, noro ir pastangų, tačiau esame tikri, kad galiausiai įsitraukus į sveikos gyvensenos rutiną – pamatysite privalumus, kurie paskatins jus laikytis tokio režimo.

Greta kasdieninės sveikos gyvensenos – būtina įtraukti ir maisto papildus, kurie gali padėti užtaisyti tam tikras spragas atsiradusias dėl netinkamos mitybos. Net ir maitinantis sveikai – tokių sprangų gali būti. Ypač tokiu atveju, kai aktyviai sportuojate.

Apie tai, kokius papildus geriausia rinktis – šis straipsnis, kuriame opcijas aptaria patyręs treneris.

Atsakingos prekybos vietos

Rinkoje siūlomi maisto papildai yra labai įvairūs, tad pirmiausia siūlome pradėti ieškoti ne konkrečių gaminių, kurie padėtų jums siekti norimų tikslų, tačiau nuo prekybos vietos, kuriose juos galite įsigyti. Deja, rinkoje siūlomi maisto papildai ne visada yra geros kokybės, sertifikuoti. Dėl to bandant sutaupyti ir dažniausiai perkant gaminius nelegaliose prekybos vietose – permokėsite, kadangi nebus nei kokybė gera, nei pajusite kokią nors naudą. Galiausiai, netinkami maisto papildai net gali turėti neigiamą poveikį Jūsų sveikatai.

Maisto papildaiŠtai tenka girdėti istorijas, kai rinkoje parduodami preworkout papildai yra su draudžiamais maisto priedais, tai gali būti įvairūs konservantai bei dažikliai. Dažniausiai tokie papildai mūsų šalį pasiekia iš trečiųjų šalių, tačiau gabenami per Europos Sąjungą, tad ne visada pirkėjai žino – kuo rizikuoja juos vartodami.

Daugiau dėmesio papildų gamintojui

Skaityti straipsnį “Maisto papildų sportuojantiems pasirinkimas: trenerių patarimai” »