Kokią kokybę siūlo nuomojamos patalpos verslui Kaune?

Jei jums reikalingos nuomojamos patalpos verslui Kaune, turite įvertinti kelias pasirinkimo perspektyvas. Žinoma, kad visuomet ieškoma optimaliausio kainos ir kokybės santykio, tačiau minėtasis kriterijus kartais nėra esminis. Augant biuro nuomos pasiūlai, išsirinkti patalpas verslui tampa kur kas sudėtingiau, iš kitos pusės – šis sprendimas tampa orientuotas į nuolatos augančius klientų poreikius, siūlydamas individualesnes, praktiškesnes ir kokybiškesnes nuomos galimybes.

Atsižvelkite į tai, kurioje miesto vietoje bus jūsų darbo vieta

Kad būtumėte visapusiškai patenkinti nuomojamomis patalpomis, turite pasiimti popieriaus lapą ir susidėlioti aiškius kriterijus, kokio biuro jums reikia. Vienas dažniausių klausimų – kurioje miesto vietoje biuras įrengtas? Šiuo atveju reikėtų žinoti, kad verslo centrų skaičius auga lyg ant mielių, o tai reiškia, kad kartu auga ir biurų pasiūla. Tikslingai vieni biurai įrengiami miesto centre, kiti – kiek toliau nuo pagrindinių gatvių. Abu sprendimai turi savų privalumų ir trūkumų.

KonversusKauno centre esančius biurus dažniausiai renkasi įmonės, kurioms svarbus nuolatinis klientų srautas, tokie biurai, paprastai, reikalauja didesnių investicijų. Toliau nuo pagrindinių miesto gatvių esantys verslo centrai siūlo patrauklias nuomos kainas, tačiau, žinoma, jų pasiekimas daugeliui žmonių nėra toks patogus kaip centre esančių patalpų. Vis dėlto šiuo atveju reikėtų paminėti, kad pastarasis teiginys turėtų būti naudojamas tik tuomet, jei kalbama apie klientų srautus, kadangi praktika rodo, kad neretai įmonių darbuotojai kur kas palankiau vertina darbo vietą, esančią toliau nuo centro – tokį biurą lengva pasiekti nuosavu automobiliu ar viešuoju transportu (jei šalia yra viešojo transporto stotelė), paprastai išvengiama erzinančių miesto spūsčių ir miesto triukšmo.

Įvertinkite tiek patį biurą, tiek papildomas verslo centro paslaugas

Nusprendę dėl jūsų verslui tinkamiausios biuro vietos, pagalvokite, kaip pats biuras turės atrodyti. Kaip ir minėjome, verslo centrai siekia realizuoti individualius klientų poreikius, todėl galite vertinti išties didelę pasiūlą. Jei norite patogumo ir pradėti dirbti „čia ir dabar“, siūlome rinktis pilnai įrengtus biurus (galima kalbėti tiek apie pilną apdailą, tiek apie pilnai įrengtas darbo vietas). Jei darbo erdvei keliate individualius reikalavimus, biurą galima įsirengti savarankiškai. Svarbiausia – jūsų poreikiai. Nauji verslo centrai nori pasiūlyti aukščiausią kokybę, todėl būtinai pasikalbėkite ir apie papildomus privalumus, kuriuos gausite šiame centre nuomodamiesi patalpas. Modernūs biurai paprastai suteikia ne tik standartines darbo vietas, bet ir šiuolaikiškus poilsio kambarius, laisvalaikio zonas. Daugelis centrų gali pasiūlyti nemokamas automobilio stovėjimo aikšteles, vietinio restorano nuolaidas, papildomas administravimo paslaugas ir pan.

1 mintis apie “Kokią kokybę siūlo nuomojamos patalpos verslui Kaune?”

  1. Dabar yra naujų patalpų verslui, kurios yra labai patogios tiek infrastuktūra, tiek kokybe viduje, tačiau manau vis tiek protingiau būtų tokias patalpas įsigyti, būti nepriklausomu. Ypač kai dabar suteikiamos paskolos verslams, geromis sąlygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *