Kur plaukti baidarėmis Vilniuje?

Vilniaus gyventojai ir svečiai turi išskirtinę galimybę – plaukti baidarėmis. Pastaruosius kelerius metus tokia pramoga labai išpopuliarėjo, todėl ir nuomotojų atsirado daug. Šiuo metu baidarės Vilniuje siūlomos išsinuomoti ištisus metus, todėl, esant palankioms oro sąlygoms galima išsirinkti tinkamą maršrutą ir plaukti. Jūsų laukia labai įdomus nuotykis.

VilniusSvarbiausia – pasirinkti maršrutą. Labai populiarios yra nuomojamos baidarės Nerimi, Voke, Vilnele. Tai puikūs maršrutai, kurie suteiks daug gražių įspūdžių. Plaukiant šiais maršrutais galėsite pamatyti ne tik nuostabią gamtą, bet ir Vilnių. Taigi, gamta ir miesto architektūra susijungs į vieną. Jeigu dar abejojate, tai pagalvokite apie tai, kad jums nereikės vykti kažkur toli, pavyzdžiui, į kitą Lietuvos regioną. Viskas yra čia pat. Tereikia pagalvoti, kuris maršrutas jums labiausiai tiks ir ieškoti, kas siūlo išnuomoti baidares.

Tiesa, su maršruto pasirinkimu daugeliui iškyla daug klausimų, nes daugelis paprasčiausiai nežino ką rinktis. Vieni galvoja, kad reikia rinktis pagal tai, kiek laiko nori plaukti, kiti mano, kad geriausia rinktis pagal patikusius vaizdus, kuriuos randa nuotraukose. Iš tikrųjų nėra teisingo patarimo. Kiekvienas turi rinktis tai, kas jam labiau patinka. Galbūt vieni norės trumpo poilsio, todėl jiems tiks plaukimas kelias valandas, o štai kiti norės kelių dienų pramogų plaukiant baidarėmis. Kaip matote, yra skirtingi pasirinkimai. Kiekvienas turi pagalvoti, kiek laiko nori plaukti ir ką pamatyti. Nuo to prasidės tinkamo maršruto pasirinkimas.

Šiuo metu baidarės Vilniuje nuomojamos skirtingų nuomotojų. Kiekvienas iš jų siūlo savo paslaugas. Renkantis tinkamas reikia sugalvoti, kur norite plaukti ir ką norite pamatyti. Taip pat gali skirtis siūlomi maršrutai ir jų trukmė. Pavyzdžiui, nuomojamos baidarės Nerimi daugelio nuomotojų, tačiau gali skirtis kainos už šią paslaugą, plaukimo laikas ir pačios baidarės. Pas vienus gali būti labai patogios baidarės, o pas kitus gali būti ne tokios kokybiškos. Pas vienus baidarių nuomotojus paslauga teikiama ištisus metus, o pas kitus tik šiltuoju metų laiku. Taip pat skirtumai randami ir peržiūrint kainų pasiūlymus. Šie skirtumai tik parodo, kad norintys išsirinkti tinkamą pasiūlymą, turi peržiūrėti kelis skirtingus baidarių nuomotojų pasiūlymus. Taip galėsite surasti labiausiai tinkamą pasiūlymą. Tuomet beliks pasirinkti maršrutą, kuriuo norite plaukti ir laiką. O jeigu kils klausimų dėl plaukimo, tai visuomet geriausia klausti pas baidarių nuomotojus, kurie mielai jums atsakys į visus klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *