Limfodrenažinio masažo nauda

BodylinesLimfodrenažinis masažas yra veiksmingas būdas pagerinti limfos apytaką, sumažinti uždegimą ir padėti organizmui detoksikuotis. Jis gali padėti sumažinti patinimą, pagerinti kraujotaką ir sumažinti nuovargį. Stimuliuodamas limfotakos sistemą, šis masažo būdas gali padėti organizmui geriau detoksikuotis, taip pat padidinti energijos lygį, pagerinti imuninę sistemą ir bendrą sveikatą bei savijautą. Reguliariai atlikdami masažo seansus galite tikėtis jaustis labiau atsipalaidavę, jausti mažiau skausmo ir geresnės savijautos. Taigi, jei ieškote būdo pagerinti savo sveikatą ir jaustis geriau, limfodrenažinis masažas gali būti jūsų atsakymas.

Limfodrenažinis masažas – tai masažo rūšis, skatinanti limfos, kuri yra būtina organizmo imuninei ir detoksikacijos sistemoms, tekėjimą. Limfmazgiai yra maži organai, esantys visame kūne, netoli odos paviršiaus, kur jie filtruoja į organizmą patekusius toksinus ir bakterijas. Limfodrenažinio masažo metu terapeutas švelniu spaudimu masažuoja šiuos mazgus, taip pat kitą jungiamąjį audinį, kuriuo limfmazgiai juda po kūną. Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje ir specialisto patarimai.

Kaip veikia limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinio masažo seanso metu masažuotojas švelniai spaudžia limfmazgius ir aplinkinius audinius, kad padėtų iš organizmo išnešti toksinus. Šio tipo masažas dažnai atliekamas kojoms ir pėdoms ir gali būti atliekamas kartu su kitomis masažo technikomis, pavyzdžiui, trigerinių taškų ar giliųjų audinių masažu. Limfodrenažinis masažas gali įvairiais būdais padėti pagerinti bendrą sveikatą ir savijautą. Pirma, jis skatina limfos skysčio tekėjimą spaudžiant limfmazgius ir kitus kūno audinius. Limfinė sistema – tai kraujagyslių ir mazgų tinklas, kuriuo teka limfa, bespalvis skystis, kuriame yra baltųjų kraujo kūnelių ir kitų baltymų, kovojančių su infekcijomis ir ligomis. Kai limfinė sistema užsikemša, ji gali sulėtėti, o tai lemia prastą imuninės sistemos veiklą, blogą kraujotaką ir viso kūno audinių dirginimą. Didindami limfos skysčio tekėjimą, galite padėti limfinei sistemai geriau funkcionuoti. Bodylines.lt arba kodėl reikalingas limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinio masažo nauda

Reguliariai atlikdami limfodrenažinio masažo seansus, galite tikėtis daugybės sveikatai naudingų dalykų, įskaitant: – mažesnį patinimą – patinimas yra viena iš pagrindinių sveikatos problemų, susijusių su prasta limfos tėkme. Limfodrenažinis masažas padeda sumažinti patinimus, ypač kojų. – Geresnė kraujotaka – Geresnė kraujotaka padeda pagerinti imuninę sistemą, mažina nuovargį ir skatina sveiką odą. – Geresnė detoksikacija – limfinė sistema padeda organizmui detoksikuotis, o tai labai svarbu sveikam kūnui. – Didesnis energijos lygis – Pagerinus limfinės sistemos kraujotaką, galima padidinti kraujo tekėjimą į viso kūno ląsteles. Tai gali padėti jaustis energingesniems ir mažiau pavargusiems. – Geresnis judesių diapazonas – pagerėjusi kraujotaka gali padėti pagerinti jūsų lankstumą ir judesių diapazoną. – Geresnė nuotaika – pagerėjusi limfos tėkmė taip pat gali padėti pagerinti nuotaiką, ypač jei jaučiate nerimą ar nuotaikos sutrikimus, susijusius su prasta imuninės sistemos būkle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *