Mitai, kurie sklando apie privačias odontologijos klinikas

Graži šypsena žmogui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad natūralu, kad dažnas atsakingai rūpinasi savo dantimis. Ne tik namuose, tačiau taip pat reguliariai lankosi ir pas specialistus, kurie ne tik atlieka higieną, tačiau taip pat ir sutvarko dantukų gedimus. Esant poreikiui, žinoma.

KlaipedosOC.lt

Svarbiausia, kad gera odontologijos klinika gali padėti ne tik išsaugoti gražius dantis, tačiau ir atkurti tuos, kurie jau yra prarasti arba deformuoti. Svarbiausia yra netikėti mitais, kurie sklando viešojoje erdvėje apie privačias klinikas. Dažniausiai girdimus aptarsime žemiau.

Mitas, kad paslaugos kainuoja labai brangiai

Bene dažniausiai girdimas mitas yra tai, kad privačios odontologijos paslaugos kainuoja labai brangiai. Kadangi šiuo metu kainas galima pamatyti internete – tai neturėtų trukdyti jums pačiam įsivertinti – ar kainos yra didelės, ar ne. Bet kuriuo atveju dažniausiai pateikti įkainiai yra tik preliminarūs ir jie gali kiek kisti priklausomai nuo kiekvienos situacijos.

Mitas, kad tenka ilgai laukti eilėje

Dažniausiai privačios klinikos priima labai greitai. Jeigu jums yra reikalingos ekstra paslaugos – dažniausiai privačios klinikos gali priimti ir tą pačią dieną. Žinoma, kai nėra skubu – tenka laukti eilėje. Tačiau apskritai privačios klinikos priima kur kas greičiau nei poliklinikos, tad tiems, kuriems svarbu, kad būtų kuo greičiau gaunamos paslaugos – visada pirmiausia verta tartis su tais, kurie teikia paslaugas asmeniškai.

Mitas, kad paslaugos be garantijų

Privačios klinikos dažniausiai visada duoda sutartis, kuriose bus aptariamos ne tik garantijos, tačiau taip pat ir kitos smulkmenos leisiančios būti ramiu, kad paslaugos bus geros kokybės. Būtina kuo detaliau įsiskaityti į sutartis, kuriose bus pateikti esminiai paslaugų teikimo aspektai. Jos dažniausiai suteikia ramumo jausmą, kad be kokios odontologijos paslaugos bus atliktos profesionaliai.

Mitas, kad paslaugos labai ribotos

Dažniausiai privačios klinikos teikia labai daug paslaugų. Paprasčiausiai joms labiau apsimoka yra pasiūlyti daugiau paslaugų, kadangi tokiu atveju dažniausiai turi ir daugiau klientų. Tai galiausiai lemia poreikių patenkinimą. Ir klientų, ir paties verslo.

Mitas, kad paslaugos prieinamos tik didmiesčių gyventojams

Šiuo metu net ir mažesniuose miesteliuose galima rasti daug klinikų. Tik kadangi Lietuva nėra didelė šalis, žinoma, kad dažniausiai verta keliauti iki didmiesčio tikintis, kad jame gaunamos paslaugos bus pačios geriausios kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *