Pasakyk, koks tavo telefono dėklas, pasakysiu – kas tu

Ne tik drabužiai, aksesuarai, automobilis, bet ir telefonu deklai gali daug ką pasakyti apie žmogų. Dėklas dėklui nelygus, vienas geriau tinka vienam žmogui, kitas kitam. Tačiau, jeigu dėklą renkamės patys, tai jis vėliau apie mus gali išduoti nemažai dalykų. Pasakykite, koks jūsų dėklas, pasakysime, koks jūs.

Juodas

Spalvoti telefonų dėklaiAr tai būtų LG telefonų dėklai, ar kitokio tipo, juodas telefono dėklas mažai ką pasako apie žmogų. Ką jis galbūt pasako – tai koks žmogus nėra. Visų pirma, juodas dėklas dažniausiai nepriklausys vaikui. Nes vaikas visada rinksis spalvotus, ryškius daiktus, na o juoda, kaip žinoma, išvis net ne spalva. Taigi, juodas dėklas nebus vaiko. Galima būtų spėti, kad juoda spalva nepatiks ir paviršutiniškai kūrybingam žmogui, kuris visų pirma bėgs nuo visko, kas nuobodu. Patyrusiam kūrėjui, menininkui juoda spalva gali net labai patikti. Kas rinksis juodą telefono dėklą? Praktiškas žmogus, nenorintis, kad dėklas greitai susipurvintų. Stilingas ir dermės paisantis žmogus, norintis, kad dėklas prie visko derėtų. Solidus, aukštas pareigas turintis asmuo, manantis, kad tik tokia spalva kaip juoda, pilka, balta gali atspindėti jo aukštą statusą. Tačiau ir taip pat bet kuris kitas žmogus. Juodi telefonų dėklai yra labai populiarus pasirinkimas.

Rudas

Ši spalva pasakys šiek tiek daugiau apie žmogų nei juoda. Jeigu telefono dėklas yra rudas ir dar galbūt netgi imituoja odą arba yra odinis, tai gali nurodyti, kad asmuo, pirmiausia, nėra vaikiškas. Vaikas vėlgi nesirinks tokios spalvos. Gali būti, kad žmogui svarbus jo statusas, o gal žmogus yra labai kultūringas arba vertina klasiką.

Raudonas

Šios spalvos telefono dėklą rinksis dažniau moterys, o ne vyrai, nes tradiciškai raudona spalva vis dar skirta moterims. Taip pat ji patiks ryškesnei asmenybei, mėgstančiai spalvas visoje savo aplinkoje. Retai raudoną dėklą rinksis vadovai, aukštas pareigas užimantys asmenys.

Silikoninis galas

Tokio dėklo paprastai ieško praktiški žmonės, kurie nenori, kad kažkas išskirtinio matytųsi, o kiekvienas daiktas tiesiog turėtų savo paskirtį. Silikoninis dėklas nepakeičia telefono dizaino, tad jis patiks ir tiems, kas mėgsta savo telefono dizainą. Be to, šis dėklas bus patogus ir tuo, kad už jį reikia mokėti mažiau, jis pigesnis. Taigi, silikoninis galinis dėklas mažiau kainuoja, ir dėl to irgi gali parodyti, kad tai taupesnio arba mažesnes pajamas turinčio žmogaus pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *