Patarimai, kaip pasirinkti baldus vonios kambariui

Daugelis sutiks su tuo, kad rinktis baldus vonios kambariui nėra lengva. Ypatingai sunku tiems, kurie nežino, kokie vonios baldai labiausiai tinka jų vonios kambariui. Tokiais atvejais gali padėti arba interjero dizaineris, arba vonios baldų projektuotojas, arba belieka pasikliauti savo jėgomis kuriant vonios interjerą.

Jeigu norite viską atlikti patys, tai jums pravers tam tikri patarimai. Vienas iš pagrindinių – pamatuoti vonios kambario erdvę ir nuspręsti, kiek baldų reikės. Čia viskas paprasta. Kuo daugiau erdvės, tuo daugiau spintelių, lentynėlių ir kt. baldų galite planuoti, tačiau, jei tai standartinis iki 5 kv. m. vonios kambarys, tai reikės apsiriboti baldų dydžiu ir jų skaičiumi. Bet kuriuo atveju, reikia gerai pagalvoti kokių baldų jums tikrai reikia ir, kur jie stovės. Čia praverstų baldų išdėstymo planas, kurį galite pasidaryti patys arba pasinaudoti baldų išdėstymo programomis esančiomis internete.

VoniaGalima išskirti tokius baldus, kurių tikrai reikės: veidrodis, spintelė ir lentynėlė. Priklausomai nuo laisvos vietos, galima pasirinkti didesnio dydžio ar didesnį kiekį spintelių. Pagalvokite, kur laikysite tokius daiktus, kaip rankšluosčiai, servetėlės, tualetinis popierius, kosmetikos priemonės ir pan. Jeigu šeimoje yra daug asmenų, tai net ir reikalingiausių daiktų kiekis padidės kelis kartus. Visus šiuos daiktus reikės kažkur gražiai pasidėti. Taigi, ramiai pagalvokite, kur ir ką norėsite laikyti.

Labai svarbios ir spalvos. Vis dar populiariausia išlieka balta spalva. Jeigu nežinote, kokias baldų spalvas rinktis, tai pasirinkdami baltą, tikrai nesuklysite, tačiau, jei norite paįvairinti interjerą, tai galite rinktis pilkus, tamsiai mėlynus, juodus ar šviesiai rudus baldus. Tik reikia nepamiršti, kad visas kitas spalvas, kurios nėra baltos ar šviesios spalvos reikės derinti prie sienų ir grindų.

Svarbu žinoti, kad vonios baldai gali būti įsigyjami atskirai t.y. galima įsigyti vieno gamintojo spintelę, o kito gamintojo lentyną ir t.t., ir galima pirkti visą vonios kambario baldų komplektą. Pastaruoju atveju galima greitai ir lengvai išspręsti baldų derinimo klausimą, nes viskas jau apgalvota už jus, o jeigu nuspręsite rinktis pavienius baldus, tai reikės viską labai gerai apgalvoti, kad jie tarpusavyje derėtų. Taip pat reikia žinoti, kad galima ne tik įsigyti standartinius baldus skirtus vonios kambariui, bet ir užsakyti nestandartinius, kuriuos gamina baldininkai pagal individualų užsakymą atsižvelgdami į patalpos dydį bei klientų pageidavimus medžiagoms bei spalvoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *