10 produktų, kad jūsų šuo būtų laimingas ir sveikas

MongeNet jei savo šunį į darbą vedatės kelioms valandoms, svarbu, kad jis būtų tokioje erdvėje, kurioje jaustųsi saugiai, užtikrintai ir patogiai. Nepatogi aplinka gali sukelti nerimą, nervingumą ir net ligą dėl pasikeitusios jų imuninės sistemos. Dėžė yra patikimiausia dėžė jūsų šuniui ir yra geriausias variantas keliaujant arba vežantis augintinį į darbą kartu su jumis. Ją galima naudoti kaip slėptuvę, suteikiančią šuniui asmeninę vietą, kurioje jis gali miegoti, atsipalaiduoti ar nueiti į tualetą. Šunys iš prigimties yra urviniai gyvūnai, t. y. jiems patinka būti mažoje, uždaroje erdvėje. Turėdami nuosavą į slėptuvę panašią erdvę, jie galės atsipalaiduoti ir jaustis patogiau, kai atsidurs naujoje aplinkoje. Monge ir kiti produktai.

Patogi lova

Šuns lova yra tokia pat svarbi kaip ir jūsų paties lova, todėl į ją turėtumėte investuoti dar prieš pasiimdami šunį į darbą. Jūsų šuo daug laiko praleis ant lovos, ypač kai būsite išvykęs į darbą, todėl svarbu pasirinkti patvarią, minkštą ir patogią lovą. Jei turite mažą šunį, galite įsigyti net sofą-lovą, kuri padės sutaupyti vietos, be to, bus itin miela. Jei šunį į darbą vedžiojatės kasdien, svarbu įsigyti lovą, kurią lengva valyti ir prižiūrėti. Tam puikiai tinka minkštasuoliai ir audiniai, kuriuos lengva nuvalyti. Lickimat – garantuojama kokybė.

Aukštos kokybės maistas

Maistas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriais aprūpinsite savo šunį, ypač todėl, kad jis didžiąją laiko dalį praleis valgydamas. Maitindami šunį subalansuotu maistu, kuriame gausu vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų, padėsite jam išlikti sveikam ir laimingam darbo metu. Maistas, kuriame gausu baltymų ir angliavandenių, padės jūsų šuniui išlikti aktyviam ir susikaupti visą dieną. Veterinarijos gydytojui arba gyvūnų prekių parduotuvėje įsigydami šuniui tinkamo pašaro, užtikrinsite, kad jis gaus visų maistinių medžiagų, reikalingų išlikti sveikam ir aktyviam visą dieną. Bags on Board – kiek kainuoja tinkami produktai šunims.

Vandens dubenėlis

Išlaikyti šunį hidratuotą visą dieną gali būti sunku, jei neturite lengvai pasiekiamo vandens dubenėlio. Svarbu visą dieną aprūpinti savo augintinį vandeniu, kad jis būtų hidratuotas ir sveikas. Šunų dubenėliai gali būti tokie paprasti kaip paprastas dubenėlis, kurį galite pastatyti ant žemės, arba įprastas dubenėlis, esantis ant stalo. Specialiai šunims skirti dubenėliai dažnai būna paaukštinti ir yra puikus sprendimas, kaip užtikrinti šuns hidrataciją.

Ergonomiškas pavadėlis ir diržas

Priklausomai nuo šuns dydžio, norėsite įsigyti tvirtą, bet patogų diržą. Pakinktai padės jums kontroliuoti savo šunį ir bet kokį netinkamą jo elgesį darbo metu. Jei vedžiojate šunį į darbą ir iš jo, jums reikės diržų, kuriuos galima prikabinti prie pavadėlio. Atminkite, kad skirtingų šunų dydis ir svoris skiriasi, todėl įsitikinkite, kad perkate tinkamus pavadėlius ir diržus, atitinkančius jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *