Ko tikėtis iš pakuotės dizaino 2022 metais?

2021 m. gruodžio mėn. išleistoje ataskaitoje remiamasi modeliais ir tendencijomis, pastebėtomis per 2021 m. „Pentawards“ apdovanojimus. Iš 60 šalių buvo pateikta apie 2000 pakuočių dizaino projektų, kuriuos savo ruožtu vertino 45 komisijos nariai iš daugiau nei 20 šalių.

Remiantis ataskaita, „Pentawards“ pademonstravo dizaino potencialą „padėti išspręsti esmines problemas tiek versle, tiek visai planetai“.

Adamas Ryanas, „Pentawards“ vadovas, komentuoja: „Ši kūrybinga kovos dvasia visam laikui pakels mūsų pramonę ir toliau pavers ją įdomiausia pasaulyje.“

Dvi pagrindinės ataskaitoje nurodytos tendencijos – „stebinantis tradicinių pakuočių naudojimas“ ir „spalva kaip pagrindinis vaizdas“ – rodo, kad naujovė yra dizaino vartotojų vis labiau traukiantis aspektas, ypač per COVID-19 pandemiją, kuri pareikalavo daug kad žmonės liktų namuose arba įsitrauktų į produktus naujais būdais.

Nors spalvų svarba kuriant pakuočių dizainą yra gerai žinoma, kai kurie prekių ženklai peržengia naudojamų spalvų ribas. Pentawards teigimu, dažnai derinant minimalų gaminio vaizdą su ryškiomis spalvomis, drąsaus, trikdančio ir spalvingo dizaino tendencija greičiausiai augs.

Skaityti straipsnį “Ko tikėtis iš pakuotės dizaino 2022 metais?” »