Krūtų didinimas: ABC, kuris padės suprasti operaciją

Krūtinė – moteriškumo simbolis. Natūralu, kad visos moterys svajoja apie nuostabią krūtinę, tačiau toli gražu ne visos gali džiaugtis šiomis gamtos dovanomis. Alternatyva – krūtų implantai, kurie gali padėti suteikti savo krūtinei nuostabią išvaizdą.

Krūtų implantai yra geriausias ir paprasčiausias būdas pakoreguoti savo kūno linijas. Žemiau pateikiame bazinę informaciją, kuri yra susijusi su krūtų implantavimu.

Implantavimo procedūra trunka nuo vienos iki dviejų valandų. Kadangi operacija užima labai mažai laiko – tai vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris paskatina džiaugtis šia krūtų didinimo procedūra. Po atliktos operacijos reikia bent jau pusę metų nešioti specialią liemenėlę, kuri suteikiama chirurgijos klinikos. Ši liemenėle yra būtina, kadangi tai vienintelis būdas krūtinei tinkamai sugyti.

Krūtų implantai – dažniausias pasirinkimas. Tačiau papildomai galima pasinaudoti ir krūtinės didinimo procedūra naudojant riebalinį sluoksnį, kuris yra paimamas iš žmogaus kūno. Taip vienos operacijos metu galima panaikinti du minusus.

Skaityti straipsnį “Krūtų didinimas: ABC, kuris padės suprasti operaciją” »