Krūtų didinimas: ABC, kuris padės suprasti operaciją

Krūtinė – moteriškumo simbolis. Natūralu, kad visos moterys svajoja apie nuostabią krūtinę, tačiau toli gražu ne visos gali džiaugtis šiomis gamtos dovanomis. Alternatyva – krūtų implantai, kurie gali padėti suteikti savo krūtinei nuostabią išvaizdą.

Krūtų implantai yra geriausias ir paprasčiausias būdas pakoreguoti savo kūno linijas. Žemiau pateikiame bazinę informaciją, kuri yra susijusi su krūtų implantavimu.

Implantavimo procedūra trunka nuo vienos iki dviejų valandų. Kadangi operacija užima labai mažai laiko – tai vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris paskatina džiaugtis šia krūtų didinimo procedūra. Po atliktos operacijos reikia bent jau pusę metų nešioti specialią liemenėlę, kuri suteikiama chirurgijos klinikos. Ši liemenėle yra būtina, kadangi tai vienintelis būdas krūtinei tinkamai sugyti.

Krūtų implantai – dažniausias pasirinkimas. Tačiau papildomai galima pasinaudoti ir krūtinės didinimo procedūra naudojant riebalinį sluoksnį, kuris yra paimamas iš žmogaus kūno. Taip vienos operacijos metu galima panaikinti du minusus.

Implantų dydis gali varijuoti nuo 100 ml iki 800 ml. Nors daugelis moterų nori net kelis kartus padidinkite savo krūtinę, tačiau chirurgai teigia, jog geriausia yra didinti vienu dydžiu. Svarbiausia yra ne pačios krūtinės didinimas, tačiau formos suteikimas. Juk labai dažnai maža krūtinė taip pat atrodo puikiai, tačiau minusas yra tas, kad krūtinė neturi formos.

Chirurgai dažniausiai siūlo kelis skirtingus modelius, kelis skirtingus silikonus. Rekomenduojame ne vien tik klausyti chirurgo patarimų, tačiau taip pat ir internete plačiau pasiskaityti kitų moterų paliktų komentarų, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie konkretaus implanto suteikiamą rezultatą.

Krūtų implantai – greičiausias ir paprasčiausias būdas atrodyti puikai. Šiuo metu implantavimo paslaugos yra labai greitos ir paprastos, tad pasididinti savo krūtinę gali beveik visi, kurie tik nori. Leiskite sau jaustis ir atrodyti puikai. Svarbiausia, kad šiuo metu paslaugas teikia tiek daug įmonių, kad kurios nors pasiūlymas Jums tikrai tiks ir patiks. Drąsiai konsultuokitės, klauskite visko, kas Jums atrodo aktualu, kadangi krūtų implantai pakeis Jūsų gyvenimą. Svarbu, kad procedūrą atliktų profesionalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *