Plaukų dažai naudojimui namuose

Pastebėjote žilų plaukų? O gal tiesiog nusprendėte pakeisti savo įvaizdį? Plaukų dažymo priežasčių gali būti daugybė, bet svarbiausia, kad keisti jų spalvą ir eksperimentuoti su išvaizda visada būtų smagu. Deja, tokie pokyčiai kirpykloje dažnai reikalauja nemažai išlaidų, ypač jei plaukai ilgesni. Tačiau plaukų dažai naudojimui namuose gali būti puikia alternatyva ir suteikti profesionaliai atrodantį rezultatą.

Profesionalus plaukų dažymas namuose

Norint profesionaliai nusidažyti plaukus namuose, prireiks trupučio pasiruošimo. Visų pirma, išsirinkite plaukų dažus. Saugiausias variantas rinktis dviem tonais tamsesnę ar šviesesnę spalvą, tačiau jei nebijote eksperimentuoti arba plaukus dažote jau ne pirmą kartą, galite išmėginti ir ryškesnius pokyčius.

Plaukų dažus geriausia yra pirkti internetu. Čia rasite didžiausią ne tik spalvų, bet ir gamintojų pasirinkimą. Be to, internetu galima įsigyti ir profesionalių prekinių ženklų plaukų dažų, skirtų naudojimui namuose. Jie pasižymi natūraliais atspalviais ir itin puikiu bei lengvai pasiekiamu rezultatu. Jei norite kuo labiau tausoti plaukus, rinkitės augalinius plaukų dažus, tačiau nepamirškite, kad jų suteikiamas atspalvis gali būti švelnesnis.

Įsigykite specialų indelį ir dažymo šepetėlį – jis užtikrins, kad plaukų dažai tolygiai įsigertų į sruogas. Dirbti su specialiomis priemonėmis bus lengviau. Dažus sumaišykite pagal instrukciją ir tinkamai apsaugokite drabužius. Plaukus iššukuokite ir pradėkite nuo svarbiausių vietų – viršugalvio, šoninių ir priekinių plaukų. Plaukų dažai paprastai tepami judant nuo nugaros priekio link.

Skaityti straipsnį “Plaukų dažai naudojimui namuose” »