Plaukų dažai naudojimui namuose

Pastebėjote žilų plaukų? O gal tiesiog nusprendėte pakeisti savo įvaizdį? Plaukų dažymo priežasčių gali būti daugybė, bet svarbiausia, kad keisti jų spalvą ir eksperimentuoti su išvaizda visada būtų smagu. Deja, tokie pokyčiai kirpykloje dažnai reikalauja nemažai išlaidų, ypač jei plaukai ilgesni. Tačiau plaukų dažai naudojimui namuose gali būti puikia alternatyva ir suteikti profesionaliai atrodantį rezultatą.

Profesionalus plaukų dažymas namuose

Norint profesionaliai nusidažyti plaukus namuose, prireiks trupučio pasiruošimo. Visų pirma, išsirinkite plaukų dažus. Saugiausias variantas rinktis dviem tonais tamsesnę ar šviesesnę spalvą, tačiau jei nebijote eksperimentuoti arba plaukus dažote jau ne pirmą kartą, galite išmėginti ir ryškesnius pokyčius.

Plaukų dažus geriausia yra pirkti internetu. Čia rasite didžiausią ne tik spalvų, bet ir gamintojų pasirinkimą. Be to, internetu galima įsigyti ir profesionalių prekinių ženklų plaukų dažų, skirtų naudojimui namuose. Jie pasižymi natūraliais atspalviais ir itin puikiu bei lengvai pasiekiamu rezultatu. Jei norite kuo labiau tausoti plaukus, rinkitės augalinius plaukų dažus, tačiau nepamirškite, kad jų suteikiamas atspalvis gali būti švelnesnis.

Įsigykite specialų indelį ir dažymo šepetėlį – jis užtikrins, kad plaukų dažai tolygiai įsigertų į sruogas. Dirbti su specialiomis priemonėmis bus lengviau. Dažus sumaišykite pagal instrukciją ir tinkamai apsaugokite drabužius. Plaukus iššukuokite ir pradėkite nuo svarbiausių vietų – viršugalvio, šoninių ir priekinių plaukų. Plaukų dažai paprastai tepami judant nuo nugaros priekio link.

Jei jūsų plaukai ilgi ar labai stori, geriausia iš karto pirkti dvi pakuotes. Atrodo, kad tai akivaizdu, tačiau nustebtumėte, kaip dažnai jau dažymo procese plaukų dažai paprasčiausiai baigiasi. Tuomet netolygus dažymas jau tampa neišvengiama realybe, tad geriausia visada apsidrausti įsigyjant dvi pakuotes.

Laukiant, kol dažai suveiks, nerekomenduojama plaukų rišti. Jei norite tuo metu atlikti kokius nors darbus, geriau pridenkite plaukus folija. Po dažymo plaukų dažai iš plaukų turi būti kruopščiai išskalaujami. Tada juos išplaukite šampūnu ir panaudokite kondicionierių.

Dažytų plaukų priežiūra

Dažyti plaukai reikalauja specialios priežiūros – tai užtikrina, kad ryški spalva išliks ilgiau. Geriausia rinktis priemones, kurios yra skirtos dažytiems plaukams. Tai reiškia, kad jose nėra ingredientų, kurie gali pakenkti plaukų spalvai, pavyzdžiui, dažytiems plaukams gali pakenkti sulfatai.

Jei plaukų dažai išsausino plaukus, būtinai pasirūpinkite jų maitinimu. Prisiminkite, kad šampūną reikia rinktis pagal galvos odos tipą, o kitas priemones (kondicionierių, kaukę, balzamą ir kt.) – pagal plaukų tipą. Atstatyti plaukus po dažymo itin padeda augaliniai aliejai, kurie prisotina plauką naudingų maistinių medžiagų.

Vasarą, jei norite ilgiau džiaugtis plaukų atspalvio intensyvumu, venkite tiesioginių saulės spindulių – jie gali išblukinti plaukus. Apsaugoti plaukų spalvą padės kepurė nuo saulės arba specialių plaukų priežiūros priemonių su UV filtrais naudojimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *