Kokias plaukų formavimo priemones naudoti tobuloms garbanoms?

Garbanės nori tiesių plaukų, o lygiaplaukės trokšta garbanų. Tai amžina problema, laimė, plaukų formavimo priemonės leidžia pasiekti norimų rezultatų, bent jau laikinai. Šiame straipsnyje aptarsime, kokias plaukų formavimo priemones geriausia rinktis norint susikurti tobulų garbanų šukuoseną.

Kaip tinkamai paruošti plaukus?

Nesvarbu, norite lengvų bangelių, netvarkingų paplūdimio garbanų ar įspūdingai banguojančių plaukų, visų pirma, juos reikia tinkamai paruošti. Tankius ir storus plaukus patariama plauti iš vakaro ir formuoti kitą dieną – taip šukuosena geriau laikysis.

Plaukus gerai iššukuokite. Jei garbanas formuosite karštais prietaisais, jums būtinos nuo karščio apsaugančios plaukų priežiūros priemonės. Galite rinktis purškiklį, kremą, pienelį, putas ar kitą priemonę. Kuo plonesni plaukai, tuo lengvesnės tekstūros priemonę reikėtų naudoti, kad neapsunkintumėte garbanų. Karščiu formuokite tik visiškai sausus plaukus.

Paruoštus plaukus sutepkite formavimo putomis ir formuokite garbanas sruoga po sruogos. Galite naudoti karštus prietaisus, skirtus formavimui, šilko juostas, suktukus ar tiesiog pinti kasytes – kaip patinka. Jei garbanas formuojate be karščio, plaukai gali būti šiek tiek drėgni, tačiau ne šlapi, nes susukti jie džius daug ilgiau nei įprastai.

Skaityti straipsnį “Kokias plaukų formavimo priemones naudoti tobuloms garbanoms?” »