Kokias plaukų formavimo priemones naudoti tobuloms garbanoms?

Garbanės nori tiesių plaukų, o lygiaplaukės trokšta garbanų. Tai amžina problema, laimė, plaukų formavimo priemonės leidžia pasiekti norimų rezultatų, bent jau laikinai. Šiame straipsnyje aptarsime, kokias plaukų formavimo priemones geriausia rinktis norint susikurti tobulų garbanų šukuoseną.

Kaip tinkamai paruošti plaukus?

Nesvarbu, norite lengvų bangelių, netvarkingų paplūdimio garbanų ar įspūdingai banguojančių plaukų, visų pirma, juos reikia tinkamai paruošti. Tankius ir storus plaukus patariama plauti iš vakaro ir formuoti kitą dieną – taip šukuosena geriau laikysis.

Plaukus gerai iššukuokite. Jei garbanas formuosite karštais prietaisais, jums būtinos nuo karščio apsaugančios plaukų priežiūros priemonės. Galite rinktis purškiklį, kremą, pienelį, putas ar kitą priemonę. Kuo plonesni plaukai, tuo lengvesnės tekstūros priemonę reikėtų naudoti, kad neapsunkintumėte garbanų. Karščiu formuokite tik visiškai sausus plaukus.

Paruoštus plaukus sutepkite formavimo putomis ir formuokite garbanas sruoga po sruogos. Galite naudoti karštus prietaisus, skirtus formavimui, šilko juostas, suktukus ar tiesiog pinti kasytes – kaip patinka. Jei garbanas formuojate be karščio, plaukai gali būti šiek tiek drėgni, tačiau ne šlapi, nes susukti jie džius daug ilgiau nei įprastai.

Kaip užfiksuoti garbanas?

Fiksavimui gali būti naudojamos įvairios plaukų formavimo priemonės, tačiau vienas patikimiausių sprendimų yra plaukų lakas. Atkreipkite dėmesį į fiksacijos lygį: lengvoms bangoms pakaks silpnesnės fiksacijos, o netvarkingai šukuosenai reikės stipresnės.

Jei ketinate fotografuotis ir reikia, kad garbanos patikimai išsilaikytų visą dieną, rinkitės itin stiprios fiksacijos laką ar specialų purškiklį. Geriausią efektą suteikia profesionaliam naudojimui skirtos plaukų formavimo priemonės, tačiau nepersistenkite su jų kiekiu ir visada kruopščiai išplaukite jas iš plaukų.

Kaip formuoti garbanas?

Manote, kad pakanka tik sugarbanoti plaukus ir jie jau atrodys nuostabiai? Klystate, juk natūralios garbanės taip pat formuoja plaukus, tad be keleto priemonių neišsiversite ir jūs.

Jei plaukai plonesni ar ilgi, garbanos gali juos nusverti ir jie atrodys prigludę prie šaknų. Šukuosenai purumo galima suteikti keliais būdais. Vienas jų – švelniai pavelti plaukus prie šaknų ir užfiksuoti lengvos fiksacijos plaukų laku. O jei norite natūralaus efekto, galite rinktis plaukų pudrą. Beje, ji apsaugos ir nuo plaukų susiriebalavimo – tai aktualu, kai garbanų šukuosenos kuriamos šventei ir reikės gerai atrodyti prieš fotoobjektyvą.

Jei garbanoms stinga purumo, jo suteiksite su specialia emulsija ar kremu. Tokios priemonės geriausia naudoti ilgų plaukų galams. Nedidelį kiekį priemonės sušildykite tarp delnų ir švelniai paglamžykite plaukus.

Paskutinis akcentas – plaukų blizgesys. Jo suteiks specialus purškiklis, tik nepersistenkite su jo kiekiu. Be to, tokie purškikliai suteikia papildomos fiksacijos ir elastingumo, tad puikiai tinka formuoti purioms šukuosenoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *