Šilkinės plaukų gumytės – žavus aksesuaras ir kasdienai, ir šventei

Šilkinės plaukų gumytės pastaruoju metu susilaukia daug dėmesio ilgaplaukių tarpe. Jas pamėgo ir įžymybės, ir nuomonės formuotojos bei mados sekėjos. O šio plaukų aksesuaro sėkmės paslaptis tikrai paprasta – tai labai praktiška ir puošni plaukų gumytė, kurią patogu visada nešiotis su savimi.

Draugiškas plaukams sprendimas

Kalbant apie šilkinius plaukų aksesuarus, reikėtų pradėti nuo to, kad jie yra itin draugiški plaukams. Šilkinės plaukų gumytės yra švelnios ir glotnios, jos slysta plaukų paviršiumi, todėl jų nesuvelia ir visiškai nepeša. Dėl to šias gumytes galima naudoti net ir tuomet, kai plaukai yra silpni ar pažeisti.

Nepaisant švelnumo, šios gumytės patikimai laiko plaukus. Daugelis moterų ir merginų jau pamėgo šį aksesuarą, nes jis nepalieka žymės plaukų rišimo vietoje. Tai itin patogu, jei dieną norite surišti plaukus viršugalvyje, o vakare eiti į miestą palaidais plaukais. Be to, šios minkštos gumytės idealiai tinka surišti plaukus miego metu.

Tinka įvairioms šukuosenoms

Šilkinės plaukų gumytės gali būti skirtingo dydžio, tad pasirinkite tokią, kuri geriausiai tiks jūsų plaukams ir norimai šukuosenai. Su didele šilkine gumyte galima surišti ponio uodegėlę ar kasą viršugalvyje. Jei plaukus pinate ar rišate į kelias kasas, rinkitės mažesnes gumytes. Šiuos aksesuarus itin mėgsta mažylės, kurios keliomis gumelėmis puošia ilgesnių plaukų kasą, suteikdamos savo įvaizdžiui daugiau spalvų.

Skaityti straipsnį “Šilkinės plaukų gumytės – žavus aksesuaras ir kasdienai, ir šventei” »