Šilkinės plaukų gumytės – žavus aksesuaras ir kasdienai, ir šventei

Šilkinės plaukų gumytės pastaruoju metu susilaukia daug dėmesio ilgaplaukių tarpe. Jas pamėgo ir įžymybės, ir nuomonės formuotojos bei mados sekėjos. O šio plaukų aksesuaro sėkmės paslaptis tikrai paprasta – tai labai praktiška ir puošni plaukų gumytė, kurią patogu visada nešiotis su savimi.

Draugiškas plaukams sprendimas

Kalbant apie šilkinius plaukų aksesuarus, reikėtų pradėti nuo to, kad jie yra itin draugiški plaukams. Šilkinės plaukų gumytės yra švelnios ir glotnios, jos slysta plaukų paviršiumi, todėl jų nesuvelia ir visiškai nepeša. Dėl to šias gumytes galima naudoti net ir tuomet, kai plaukai yra silpni ar pažeisti.

Nepaisant švelnumo, šios gumytės patikimai laiko plaukus. Daugelis moterų ir merginų jau pamėgo šį aksesuarą, nes jis nepalieka žymės plaukų rišimo vietoje. Tai itin patogu, jei dieną norite surišti plaukus viršugalvyje, o vakare eiti į miestą palaidais plaukais. Be to, šios minkštos gumytės idealiai tinka surišti plaukus miego metu.

Tinka įvairioms šukuosenoms

Šilkinės plaukų gumytės gali būti skirtingo dydžio, tad pasirinkite tokią, kuri geriausiai tiks jūsų plaukams ir norimai šukuosenai. Su didele šilkine gumyte galima surišti ponio uodegėlę ar kasą viršugalvyje. Jei plaukus pinate ar rišate į kelias kasas, rinkitės mažesnes gumytes. Šiuos aksesuarus itin mėgsta mažylės, kurios keliomis gumelėmis puošia ilgesnių plaukų kasą, suteikdamos savo įvaizdžiui daugiau spalvų.

Didesnės šilkinės plaukų gumytės puikiai tiks ir įvairiems kuodukams formuoti. Tokia gumytę galite panaudoti kasai surišti – vyniojant plaukus aplink ją kuodas gausis didesnis ir puresnis. Tokiu atveju rinkitės šilko spalvą, kuo artimesnę plaukų atspalviui. Kitas šukuosenos variantas – kai šilkinė gumytė panaudojama kaip tvirtinimo ir dekoro elementas, susukus kuoduką tiesiog uždėkite ją ant viršaus.

Plaukų aksesuarai iš audinio yra neatsiejama bohemiško įvaizdžio dalis, tad šilkinės plaukų gumytės puikiai tiks atskiroms sruogoms surišti arba suformuoti lengvą, tarsi netyčia išsileidusį kuodelį su išsitaršiusiomis sruogomis.

Tvarus sprendimas

Gera naujiena yra tai, kad šilkinės plaukų gumytės yra draugiškos ne tik jūsų plaukams, bet ir aplinkai. Šios gumytės tarnauja tikrai ilgai, be to, jas galima skalbti. Beje išskalbti ilgai nešiojamą gumytę bus tikrai naudinga – skalbimo metu iš jos pasišalins plaukų formavimo priemonių likučiai, negyvos odos ląstelės. Tai tvarus sprendimas, kuris atitinka šiandienines tendencijas – savo planeta turime rūpintis visi, o lengviausia pradėti nuo mažų smulkmenų.

Be to, šilkinės plaukų gumytės taip lengvai nepamesite. Dėl savo blizgios ir ryškios išvaizdos jos yra lengvai pastebimos, o didesnes gumytes galite nešioti tarsi apyrankes ant rankos. Tai puiki stiliaus detalė tiek paauglėms, tiek įvairaus amžiaus moterims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *