Kodėl tinkamai parinktos trimerių dalys užtikrina geresnį darbą?

Trimeriai ir žoliapjovės yra būtini vejos įrankiai. Tinkamai veikiantis valas ir kitos trimerių dalys nesudėtingai padeda atlikti didžiąją dalį vejos priežiūros darbų. Ekspertai dalinasi praktiniais patarimais ir atsako, kodėl trimerio detalės yra labai svarbios sėkmingai vejos priežiūrai ir dalinasi praktiniais patarimais.

Trimerio priežiūra

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti žoliapjovę. Trimerių dalys yra neatsiejama šios priežiūros dalis. Nors tiek dujomis, tiek elektra varomiems modeliams reikia šiek tiek pastangų, kad jie būtų puikios eksploatacijos būklės, abiem tipams reikia atidaus rūpesčio.

Dėl savo variklio dujomis varomas modelis reikalauja daugiau priežiūros. Laidiniai elektriniai modeliai ir modeliai su įkraunamomis ličio jonų baterijomis yra patogūs, nes jiems nereikia degalų, alyvos ar uždegimo žvakių. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų konkrečius vejos priežiūros poreikius, elektriniai modeliai gali nepatiekti tiek energijos, kiek reikia norint nupjauti sunkesnį augimą. Taigi turėkite tai omenyje ir prieš pirkdami pasverkite savo konkrečius poreikius. Trimerių dalys taip pat turi būti parinktos atitinkamai.

Kaip išvalyti ir patikrinti trimerį?

Turbūt pastebėjote, kad ilgainiui ant žoliapjovės galvutės kaupiasi dulkės, nešvarumai ir prilipusios žolės likučiai, o nevalius gali sumažėti efektyvumas ir galimi gedimai. Nuvalykite žoliapjovės dalis skudurėliu po naudojimo ir prieš padėdami. Periodiškai atlikite gilesnį valymą standžiu šepečiu ir drėgna šluoste. Naudokite vatos tamponėlius, šiek tiek sudrėkintus mašinos aliejumi, kad išvalytumėte išmetimo ir įleidimo angas bei kitas sunkiai valomas vietas.

Skaityti straipsnį “Kodėl tinkamai parinktos trimerių dalys užtikrina geresnį darbą?” »