Kodėl tinkamai parinktos trimerių dalys užtikrina geresnį darbą?

Trimeriai ir žoliapjovės yra būtini vejos įrankiai. Tinkamai veikiantis valas ir kitos trimerių dalys nesudėtingai padeda atlikti didžiąją dalį vejos priežiūros darbų. Ekspertai dalinasi praktiniais patarimais ir atsako, kodėl trimerio detalės yra labai svarbios sėkmingai vejos priežiūrai ir dalinasi praktiniais patarimais.

Trimerio priežiūra

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti žoliapjovę. Trimerių dalys yra neatsiejama šios priežiūros dalis. Nors tiek dujomis, tiek elektra varomiems modeliams reikia šiek tiek pastangų, kad jie būtų puikios eksploatacijos būklės, abiem tipams reikia atidaus rūpesčio.

Dėl savo variklio dujomis varomas modelis reikalauja daugiau priežiūros. Laidiniai elektriniai modeliai ir modeliai su įkraunamomis ličio jonų baterijomis yra patogūs, nes jiems nereikia degalų, alyvos ar uždegimo žvakių. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų konkrečius vejos priežiūros poreikius, elektriniai modeliai gali nepatiekti tiek energijos, kiek reikia norint nupjauti sunkesnį augimą. Taigi turėkite tai omenyje ir prieš pirkdami pasverkite savo konkrečius poreikius. Trimerių dalys taip pat turi būti parinktos atitinkamai.

Kaip išvalyti ir patikrinti trimerį?

Turbūt pastebėjote, kad ilgainiui ant žoliapjovės galvutės kaupiasi dulkės, nešvarumai ir prilipusios žolės likučiai, o nevalius gali sumažėti efektyvumas ir galimi gedimai. Nuvalykite žoliapjovės dalis skudurėliu po naudojimo ir prieš padėdami. Periodiškai atlikite gilesnį valymą standžiu šepečiu ir drėgna šluoste. Naudokite vatos tamponėlius, šiek tiek sudrėkintus mašinos aliejumi, kad išvalytumėte išmetimo ir įleidimo angas bei kitas sunkiai valomas vietas.

Oro kompresoriumi arba suspausto oro balionėliu pūskite orą į žoliapjovės variklio angas ir plyšius, kad pašalintumėte nešvarumus ir dulkes iš vidaus. Nepamirškite apžiūrėti, ar trimeryje nėra nusidėvėjimo ar pažeidimų, kai jį valote. Jeigu trimerių dalys susidėvėjusios, jas reikia pakeisti.

Prieš valydami arba atlikdami techninę priežiūrą, ypač dirbdami su verslu, visada ištraukite uždegimo žvakę iš benzinu varomo įrenginio. Atjunkite maitinimo laidą arba atjunkite akumuliatorių nuo elektros bloko.

Detalių keitimas ir naudingi patarimai

  • Žoliapjovę ir priedus laikykite ten, kur jie bus apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, geriausia garaže ar įrankių namelyje. Taip jie ne tik apsaugomi, bet ir tvarkingi, kad galėtumėte lengvai rasti reikiamą įrankį, kai jo prireiks.

  • Nepamirškite saugoti naudojimo instrukcijos. Tai ne tik puikus vadovas ir išteklius, kaip tinkamai ir saugiai naudoti kirpimo mašinėlę, bet ir vertingos informacijos apie tai, kaip ją prižiūrėti, rasti atsarginių dalių ir kitos svarbios informacijos.

  • Tinkamai veikiančios trimerių dalys turi būti periodiškai keičiamos. Nepamirškite, kad Jūsų žoliapjovės galvutės tipas lemia, kaip pakeisite valą ir kokias detales reikia rinktis. Keičiant valą, laikykite perteklinį žoliapjovės valą šalia, kad nepritrūktų ir nereikėtų nustoti dirbti, kad nusipirktumėte daugiau.

  • Keisdami žoliapjovės valą, skirkite tiek laiko žoliapjovės galvutei išvalyti. Naudokite drėgną skudurą, kad pašalintumėte ant žolės ir šiukšlių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *