Ką svabu žinoti apie trimerių galvutes?

Jei turite sodybą, prižiūrite savo namų aplinką ar sodą, trimeris jums tikriausiai yra puikiai pažįstamas darbo įrankis. Tačiau ar žinojote, kad trimerių galvutės gali gerokai palengvinti jūsų kasdienes užduotis tiek pjaunant veją ar šienaujant pievą, tiek ir įveikiant brūzgynus ar piktžoles? Aptarkime, ką svarbu žinoti apie trimerių galvutes.

Ar visos trimerių galvutės gali būti keičiamos?

Pigesniuose trimerių modeliuose gali būti montuojama viena galvutė, kuri nėra keičiama. Dėl to planuojant įrankį naudoti įvairiems darbams, į šią savybę svarbu atkreipti dėmesį. Profesionaliam naudojimui skirti galingesni trimeriai, dažniausiai turi keičiamų galvučių funkciją. Žinoma, gali pasitaikyti ir išimčių, tad perkant trimerį geriausia pasitarti su profesionalais.

Kuo skiriasi trimerių galvutės?

Šie priedai iš tikrųjų pasižymi didele įvairove. Su valu naudoti skirtos galvutės gali būti kelių tipų ir skiriasi valo ilgio reguliavimo mechanizmais. Pjaunant žolę didesniuose plotuose patogios trimerių galvutės su valo pailginimo funkcija – jas tereikia stuktelėti į žemę ir valas pailgės. Taip pat praktiškas pasirinkimas yra ir tos galvutės, kurios valo ilgį reguliuoja visiškai automatiškai, be jokių papildomų judesių ar pastangų.

Skaityti straipsnį “Ką svabu žinoti apie trimerių galvutes?” »