Geriausi blakstienų tušai, padedantys išgauti plačias ir ilgas blakstienas

Plačios ir ilgos blakstienos visada buvo grožio simbolis, todėl daugelis iš mūsų stengiasi jų pasiekti. Deja, ne visi esame apdovanoti natūraliai ilgomis ir gausiomis blakstienomis. Laimei, yra keletas blakstienų tušų, galinčių suteikti ilgas ir pilnas blakstienas, kurių visada norėjote. Nesvarbu, ar ieškote vandeniui atsparaus, ar apimties suteikiančio, ar natūralaus blakstienų tušo, rasite blakstienų tušą, atitinkantį jūsų poreikius. Rinkoje tiek daug blakstienų tušų, todėl gali būti sunku suprasti, kuris iš jų jums tinka. Atlikome tyrimą ir sudarėme geriausių blakstienų tušų, skirtų plačioms ir ilgoms blakstienoms, sąrašą, kuris padės jums apsispręsti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie iš jų pateko į šį sąrašą!

Koks yra geras blakstienų tušas plačioms ir ilgoms blakstienoms?

Prieš nuspręsdami, kokio tipo tušą naudoti, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į tai, kokios yra jūsų blakstienos. Norint nustatyti, ar jūsų blakstienos plačios, ar ilgos, tereikia pažvelgti į blakstienų šaknis. Jei šaknis trumpa, jūsų blakstienos natūraliai trumpos. Jei šaknis ilga, blakstienos natūraliai ilgos. Jei blakstienos nėra nei trumpos, nei ilgos, galite naudoti blakstienų tušą, kad jos atrodytų ilgesnės arba platesnės. Ar blakstienos plačios, ar ilgos, galite patikrinti išmatuodami jų ilgį pagal akies voką. Jei atstumas tarp blakstienų šaknų ir voko yra mažesnis nei pusė akies pločio, jūsų blakstienos yra plačios. Jei atstumas yra didesnis nei pusė akies pločio, blakstienos ilgos. Kai sužinosite, ar jūsų blakstienos plačios, ar ilgos, galėsite rasti geriausią blakstienų tušą joms paryškinti!

Plačių ir ilgų blakstienų tušo privalumai

Tinkamai naudojamas blakstienų tušas gali būti naudingas blakstienoms įvairiais būdais. Pirma, jis gali pailginti blakstienas, ypač jei naudojate apimties suteikiantį tušą. Antra, dėl jo blakstienos gali atrodyti storesnės ir pilnesnės. Galiausiai blakstienos gali atrodyti tamsesnės. Naudodami gerą blakstienų tušą plačioms ir ilgoms blakstienoms, galite pasiekti tokį žvilgsnį, kokio visada norėjote. Jūsų blakstienos atrodys ilgesnės, storesnės, pilnesnės ir tamsesnės, todėl atrodysite patraukliau.

Geriausi vandeniui atsparūs blakstienų tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms

TušasJei ieškote gero vandeniui atsparaus blakstienų tušo, šie yra geriausi tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms: – "Maybelline Lash Sensational Waterproof Mascara": Šis blakstienų tušas puikiai tinka toms, kurios turi natūraliai ilgas blakstienas ir nori, kad jos būtų šiek tiek tankesnės. Jį lengva tepti ir jis nesulipina blakstienų, net jei tepate daugiau nei vieną sluoksnį. Maybelline yra puikus prekės ženklas ir vienas geriausių vandeniui atsparių blakstienų tušų! – L'Oréal Paris False Lash Architect blakstienų tušas: Jei norite, kad jūsų blakstienos atrodytų ilgesnės ir tankesnės, šis tušas jums puikiai tinka. Jį lengva tepti, jis yra vandeniui atsparios formulės ir nesulipina blakstienų. Tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad blakstienos atrodytų plačios ir ilgos! – "Clinique Bottom-Up" vandeniui atsparus blakstienų tušas: Tai puikus blakstienų tušas toms, kurios turi trumpas blakstienas. Jis padaro blakstienas ilgesnes ir storesnes, tačiau tinka ir toms, kurių blakstienos ilgos. Jį lengva tepti ir jis nesulipina blakstienų, net jei tepate daugiau nei vieną sluoksnį. Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori, kad jų blakstienos atrodytų platesnės ir ilgesnės!

Geriausi apimties suteikiantys tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms

Jei ieškote gero apimties suteikiančio blakstienų tušo, štai geriausi tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms: – L'Oréal Paris Voluminous Butterfly Sculpt" blakstienų tušas: Tai puikus blakstienų tušas toms, kurios turi natūraliai ilgas blakstienas ir nori, kad jos būtų šiek tiek tankesnės. Jį lengva tepti ir jis nesulipina blakstienų, net jei tepate daugiau nei vieną sluoksnį. Tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad blakstienos atrodytų platesnės ir ilgesnės! – Maybelline Lash Sensational Volum' Express blakstienų tušas: Tai puikus blakstienų tušas toms, kurių blakstienos trumpos. Jis padaro blakstienas ilgesnes ir storesnes, tačiau tinka ir toms, kurių blakstienos ilgos. Jį lengva tepti ir jis nesulipina blakstienų, net jei tepate daugiau nei vieną sluoksnį. Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori, kad jų blakstienos atrodytų platesnės ir ilgesnės!

Geriausi natūralūs blakstienų tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms

Jei ieškote gero natūralaus blakstienų tušo, šie yra geriausi tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms: – "L'Oréal Paris Lash Paradise" blakstienų tušas: Tai puikus blakstienų tušas toms, kurios turi natūraliai ilgas blakstienas ir nori, kad jos būtų šiek tiek tankesnės. Jį lengva tepti ir jis nesulipina blakstienų, net jei tepate daugiau nei vieną sluoksnį. Tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad blakstienos atrodytų platesnės ir ilgesnės! – "Clinique Bottom-Up" blakstienų tušas: Tai puikus blakstienų tušas toms, kurių blakstienos trumpos. Jis padaro blakstienas ilgesnes ir storesnes, tačiau tinka ir toms, kurios turi ilgas blakstienas. Jį lengva tepti ir jis nesulipina blakstienų, net jei tepate daugiau nei vieną sluoksnį. Tai puikus pasirinkimas visoms, kurios nori, kad jų blakstienos atrodytų platesnės ir ilgesnės!

Patarimai, kaip naudoti blakstienų tušą plačioms ir ilgoms blakstienoms

Dabar, kai išsirinkote geriausią blakstienų tušą plačioms ir ilgoms blakstienoms, pateikiame keletą patarimų, kaip jį tepti: – Visada prieš tai nuvalykite blakstienas, kad ant jų neliktų makiažo ir nešvarumų. Tai ypač svarbu, jei naudojate vandeniui atsparų blakstienų tušą, nes jį sunkiau nuvalyti. – Jei turite ilgas blakstienas, naudokite akių šešėlių gruntą, kad blakstienos atrodytų dar ilgesnės ir tušas neišsitrintų. – Jei jūsų blakstienos trumpos, prieš tepdami blakstienų tušą naudokite blakstienų rietiklį. Tai padės blakstienoms atrodyti ilgesnėms, bet būkite atsargūs, kad jų per daug neišlenktumėte.

Dažniausiai užduodami klausimai apie blakstienų tušą plačioms ir ilgoms blakstienoms

Ar turiu plačias arba ilgas blakstienas? Kuo skiriasi plačios ir ilgos blakstienos? Plačios blakstienos – tai viena eilė blakstienų, dengiančių visą voko ilgį. Ilgos blakstienos – tai kelios eilės blakstienų, kurios dengia visą voko ilgį. Jei jūsų blakstienos nėra nei plačios, nei ilgos, galite naudoti blakstienų tušą, kad jos atrodytų platesnės ir ilgesnės! Kaip dažnai turėčiau keisti blakstienų tušą? Dauguma ekspertų rekomenduoja blakstienų tušą keisti kas 6-9 mėnesius, priklausomai nuo to, kaip dažnai jį naudojate. Jei tušu tepate jį kasdien, turėtumėte jį keisti kas 6 mėnesius. Jei tušu tepate jį kas savaitę arba kas mėnesį, turėtumėte jį keisti kas 9 mėnesius. Kaip dažnai turėčiau valyti blakstienų tušo šepetėlį? Tai priklauso nuo to, kaip dažnai naudojate blakstienų tušą ir kokio tipo yra jo šepetėlis. Jei naudojate įprastą blakstienų tušą, šepetėlį turėtumėte valyti kas 1-2 savaites. Jei naudojate sausą arba drėgną blakstienų tušą, šepetėlį turėtumėte valyti kartą per savaitę.

Geriausi tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms yra vandeniui atsparūs, apimties suteikiantys arba natūralūs. Pasirinkę geriausią blakstienų tušą savo blakstienoms, galėsite pasiekti tokį žvilgsnį, kokio visada norėjote! Tai geriausi blakstienų tušai plačioms ir ilgoms blakstienoms, kuriuos lengva tepti, jie nesulipina blakstienų ir išlieka visą dieną. Dabar, kai perskaitėte šį straipsnį, jau žinote, kaip atrodo geras blakstienų tušas plačioms ir ilgoms blakstienoms ir kokie tušai yra geriausi. Dabar belieka tik nuspręsti, kuris blakstienų tušas jums labiausiai tinka!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *