Kodėl verta rinktis blakstienų laminavimą?

Jeigu kada svajojote visada atrodyti puikiai, tačiau nemėgstate kasdien gaišti laiką dažydamosis, turbūt svarstėte apie blakstienų laminavimą. Toms, kurios apie tai nėra girdėjusios, papasakosime, kas tai per procedūra, kuo ji ypatinga ir kodėl, ją taip mėgsta moterys.

Blakstienu laminavimasVisų pirma tai visiškai natūrali, neinvazinė, pusiau ilgalaikė procedūra, kurios metu blakstienos pakeliamos, pailginamos ir joms suteikiama daugiau apimties. Procedūros metu blakstienos keletą kartu padengiamos specialiu kremu, kuris atpalaiduoja ir užtvirtina blakstienų būseną. Iš esmės nereikia jokio pasiruošimo, kad blakstienų laminavimas praeitų sklandžiai. Svarbu tą dieną nesidažyti, neriesti blakstienų, taip pat nedevėti kontaktinių lešių.

Kaip ir blakstienų priauginimo atveju, pirmos 48 valandos yra svarbiausios – nelieskite ir netirnkite akių, venkite vandens, todėl gerai pagalvokite ar verta eiti į sporto klubą, pirtį. Jei lauke lyja – geriau likite namuose. Po pirmų dviejų parų priežiūra tampa paprastesnė, tereikia venggti aliejaus turinčių kosmetikso priemonių, veido kaukių ir svarbiausia netrinti ir netampyti blakstienų.

Blakstienų laminavimas natūrali procedūra, kurios metu jūsų blakstienos pariečiamos ir nudažomos, dėl ko jūsų akys atrodo ryškesnės. Tai visiškai saugi, nebrangi ir apie mėnesį tarnaujanti procedūra. Tad jei ieškote kaip natūraliai atrodyti gražiau, jums taip bus tinkamas pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *