Kaip rasti tinkamas traktorių dalis pagal jūsų poreikius?

TraktoriaiJei esate toks pat kaip mes, tikriausiai jūsų širdyje traktoriai užima ypatingą vietą. Mintis važinėti po lauką klausantis gamtos garsų, kai aplink tik grynas oras ir saulės spinduliai, gali priversti kiekvieną nusišypsoti. Bet ką daryti, jei ta šypsena greitai virsta raukšle? Kas, jei jūsų patikimas traktorius šį sezoną vėl negalės išvažiuoti iš pasėlių? Taip nutinka, kai jūsų traktorius sugenda arba jam reikia kapitalinio remonto. Dar blogiau, jei neturite išsamių žinių apie traktorius ir jų dalis, gali būti labai sudėtinga bandyti rasti tinkamą dalį, atitinkančią jūsų unikalius poreikius. Laimei, mes suprantame sunkumus, kylančius remontuojant ar kapitališkai remontuojant technikos vienetą – ypač kai reikia rasti tinkamas dalis ir paslaugas. Traktorių dalys ir rinkos tendencijos.

Žinokite savo traktoriaus markę ir modelį

Tai gali atrodyti akivaizdus pirmas žingsnis, tačiau jis yra labai svarbus ieškant tinkamų traktoriaus dalių. Norėsite žinoti gamintoją, modelį ir pagaminimo metus. Šie duomenys padės susiaurinti tinkamų dalių paiešką. Jei turėsite traktoriaus serijos numerį, dar aiškiau įsivaizduosite, kokios dalys geriausiai tiks. Paskutinis dalykas, kurį norite daryti, tai gaišti laiką ir leisti pinigus ieškodami dalių, kurios nėra suderinamos su jūsų traktoriumi. Jei pamiršote traktoriaus markę ir modelį, apžiūrėkite traktoriaus variklio skyrių. Ten gali būti lipdukas arba plokštelė, nurodanti markę ir modelį. Taip pat galite pabandyti pasiteirauti kaimynų, ar jie turi tos pačios markės ir modelio traktorių, kaip ir jūsų. Jei jums pasiseks, jie gali turėti papildomų dalių, kurios jums tiktų.

Išnagrinėkite svarstomus prekės ženklus

Dabar, kai žinote savo traktoriaus markę ir modelį, būtinai apsvarstykite prekės ženklus, kurie yra suderinami su jūsų traktoriumi. Pavyzdžiui, jei jūsų traktorius pagamintas "John Deere", norėsite rasti to paties prekės ženklo dalių. Rinkoje yra daug traktorių prekės ženklų, tačiau kai kurie jų yra populiaresni už kitus. Pavyzdžiui, "John Deere" ir "Caterpillar" yra traktorių gamybos pramonės lyderiai. Geriausia ieškoti dalių, pagamintų to paties prekės ženklo, kaip ir jūsų traktorius. Taip būsite tikri, kad jos bus suderinamos su jūsų traktoriumi.

Pasitarkite su vietiniais įrangos pardavėjais

Kai susiaurinsite potencialių traktorių dalių pirkimo vietų sąrašą, verta pas šiuos pardavėjus apsilankyti asmeniškai. Susitikę su prekiautojais iš pirmų lūpų galėsite sužinoti, kiek paslaugūs yra šių vietų darbuotojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *