Plaukų gelbėjimas: veiksmingos kaukės

Kaukės plaukamsDabar galima rasti įvairiausių plaukų puoselėjimo priemonių. Galima rinktis specialius aliejus, riebius kondicionierius, drėkinančius šampūnus, glotninantį šilką ir dar daugelį kitų, tačiau intensyviausiai plaukai yra veikiami kaukių. Jos laikomos dažnai kelias minutes, pora valandų ar net visą parą, kai norisi stebinančio rezultato. Įvairiausi ingredientai leidžia pasiekti norimą efektą, tačiau kartais nebūna taip lengva kaukes išsirinkti. Verta stebėti kaukių sudėtis ir visuomet pažiūrėti ar ten yra naudingų medžiagų, drėkinamų komponentų. Puikų kaukių pasirinkimą rasti visuomet galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Na, o jeigu netikėtai reikia plaukus kiek pagyvinti ir nėra laiko nieko naujo nusipirkti bei išbandyti, tuomet pats laikas sukurti kaukę iš namuose visuomet esamų ingredientų. Kartais maloniai nustebinti gali ir natūralios, namų sąlygomis padarytos kaukės plaukams.

Daugelis namuose turi kokosų aliejaus. Jis kartais skiriamas gamybai, kartais plaukų priežiūrai, o kai kuriais atvejais jis puikiai tinka kaip ingredientas kaukėms. Namuose tikrai galima rasti ir alyvuogių aliejaus, kuriuo skaninamos salotos, o galbūt prižiūrima oda. Medus, kiaušiniai, avokadai, majonezas ar citrinos taip pat yra tie produktai, kurie ne tik padės pagaminti vakarienę. Taigi, laikas pagalvoti kokios kaukės plaukams jums reikia.

Drėkinančią kaukę pasiruošti pavyks iš medaus ir kokosų aliejaus. Šių produktų reikia tokio pačio kiekio, tad jei dedamas arbatinis šaukštelis medaus, reikia ir arbatinio šaukštelio kokosų aliejaus. Šio mišinio reikia pasiruošti tiek, kiek užtektų jūsų plaukams. Ilgesniems ir vešlesniems plaukams kaukės reikės daugiau. Tokią kaukę reikėtų ant plaukų palaikyti bent dvidešimt minučių. Ištepti ją galima per visą ilgį. Vėliau būtina ją gerai išplauti naudojant šampūną.

Puikiai žinoma, jog gerai veikia tos kaukės plaukams, kurios savo sudėtyje turi kiaušinių. Taigi, sumaišykite kiaušinį su mėgstamu aliejumi, žinoma, jis turi būti naudingas plaukams, tad gali būti alyvuogių, kokosų, ricinos ar koks nors kitas turimas aliejus. Neturint aliejaus, galima įdėti šaukštelį majonezo. Jei tepsite ir šaknis bei norite greitesnio plaukų augimo, verta įdėti šiek tiek cinamono arba garstyčių miltelių. Jie pagerins kraujotaką, kas gali turėti įtakos greitesniam stiprių plaukų augimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *