Ką ekspertai pataria planuojantiems imti būsto paskolą?

Būsto paskola greičiausiai viena iš populiariausių, kadangi daugelis svajoja apie savą kampelį, kuris būtų toks, kokio visada ir norėjo. Dažniausiai būsto paskolos pasiimamos jau kuriant šeimą, kai norisi daugiau vietos ir nebesinori pinigų leisti nuomai ar gyventi su kitais šeimos nariais namuose, kur vietos pradeda trūkti. Gana pigios paskolos ir geros sąlygos šiais laikais tikrai priverčia pamąstyti ar geriau mokėti nuomą svetimam žmogui ar kas mėnesį investuoti į savus namus. Svarbiausia prieš imant paskolą gerai pagalvoti apie tam tikrus dalykus, kurie kartais būna pamirštami. Būtent todėl ekspertai dalinasi keliais patarimais ir dažniausiomis klaidomis, kurios gali padėti džiaugtis geresne patirtimi imant paskolą.

PaskolaSkubios paskolos būstui išduodamos tikrai ne visur, todėl jei jos reikia itin greitai geriau rinktis ne bankus, o kreditus teikiančias įmones. Visgi, kad paskola būtų kuo geresnėmis sąlygomis, verta neskubėti. Būtent tuomet galima džiaugtis ir pigesne paskola, nes įvertinus kelis pasiūlymus, pasirenkamas geriausias – galbūt, su mažesnėmis palūkanomis, geresniu grąžinimo laikotarpiu, patogesnėmis sąlygomis ir panašiai. Geras paskolų bei kreditų grąžinimo sąlygas suteikti gali – https://aujama-credit.lt/.

Nereikėtų vertinti kokia galima paskola tik pagal internetines paskolų skaičiuokles, nes jos yra preliminarios. Taip pat vertinimas pagal draugų gautas paskolas nėra geras variantas. Dažnai tai labai suklaidina, nes pasiskaičiavus kokią sumą galima gauti pagal save, žmonės rezervuojasi norimus būstus ir tik tuomet kreipiasi į bankus dėl skubios paskolos, kad gautų būtent tą sumą. Deja, bet atvykus į banką vertinami ne tik atlyginimai, bet daugelis kitų dalykų, dėl ko pigios paskolos gali būti neįmanomos arba kaip tik labai geromis sąlygomis. Pirmiausia, įvertinamas mokumas, ar ankščiau neturėjote jokių skolų, ar visus mokesčius mokate laiku ir panašiai. Ir tik tuomet bus svarstoma apie palūkanų dydžius, paskolos sumą, būtent todėl vertinimas pagal tai kokia paskola buvo suteikta draugams yra labai prastas metodas vertinti savo padėtį ir galimybes.

Labai rekomenduojama pasiimti gerai apskaičiuotą pinigų sumą, jog vėliau nereikėtų papildomai imti daugiau paskolų, kadangi tai tik apsunkins. Kartais statant namą norisi brangesnių langų, balkono durų, o kai kuriais atvejais nusipirkus būstą, reikia remonto, baldų keitimo ar plastikinių langų sudėjimo. Taigi, tokiais atvejais pritrūkus paskolos pinigų, tenka imti kreditus. Kad viskas būtų paprasčiau, geriau iškart pasiimti daugiau ir atlikusią sumą bankui sugrąžinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *