Kodėl negalima naudoti dygliuotų padangų vasaros metu?

Vasarinės padangosVasaros sezonu gali važinėti įvairiomis padangomis, tai gali būti vasarinės padangos, universalios arba netgi žieminės, nors tai yra itin nesaugu ir nepatartina. Tačiau dygliuotos padangos į šį sąrašą neįeina. Visų pirma, tai draudžia įstatymas. Yra draudžiama nuo pavasario vidurio važinėti su dygliuotomis padangomis. Jeigu ignoruosite įstatymus, Jums gresia piniginė bauda. Visų antra, jos yra visiškai nepritaikytos kelio dangai. Tokios padangos ne tik yra netinkamos šiltai aplinkai, todėl bus nepatvarios ir greitai susidėvės, tačiau ir yra netinkamos vasaros keliams. Jomis važinėti yra griežtai draudžiama, todėl patartina rinktis iš anksčiau paminėtų variantų. Visgi, specialistai pataria nenaudoti net ir nespygliuotų žieminių padangų vasaros metu, nes tai yra pavojinga.

Kaip išsirinkti vasarines padangas?

Artėjant šiltajam metų sezonui nemažai vairuotojų pradeda nerimauti dėl padangų keitimo. Kai kuriems tai užima nemažai laiko, kitų atveju padangų keitimas paliečia ne tik laiką, tačiau ir finansus. Turbūt Jums pasisekė, jeigu turimos sunaudotos padangos buvo labai puikios, tarnavo daugelį metų, tačiau ką daryti, jeigu padangos buvo netinkamos, važiavote nekomfortabiliai ne vienerius metus, greitai susidėvėjo. Norint šį kartą pasirinkti tinkamas padangas, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pats svarbiausias yra išmatavimai. Pasirinkus netinkamus išmatavimus, garantuojame, jog Jūsų kelionės nebus labai patogios ir padangos netarnaus itin daug metų. Nemažiau svarbi yra ir kokybė. Prieš perkant pasidomėkite gamintojais bei atsiliepimais. Svarbu ir tai, kokiam sezonui padangos yra skirtos. Vasarinės padangos yra naudojamos šiltajam sezonui, jų negalima naudoti žiemą. Atsižvelgus į visus šiuos dalykus ir išsirinkus daugiau nei vieną galimą variantą, paskutinį verdiktą turėtų teigti kaina.

Ar vasarinės padangos yra brangios?

Padangų keitimas dažnai būna nemaža problema, ypatingai tiems, kurie turi ribotus finansus ir negali sau leisti peržengti ribų. Padangas galima įsigyti visai nebrangiai, tačiau tik tuo atveju, jeigu pirksite nežinomų gamintojų bei panaudotas padangas. Toks variantas yra galbūt visai neblogas, jeigu padangų reikia greitai, tačiau to neleidžia finansai. Visgi, įsigijus tokias padangas, reikėtų kuo skubiau pradėti taupyti naujoms, kokybiškoms padangos internetu. Padangų kainos yra labai įvairios. Padangą galima įsigyti už 25 eurus, tačiau galima ir už 500 eurų, išskirtinais atvejais ir daugiau. Jeigu finansai Jus riboja, patartina įsigyti nei per pigias, nei per brangias padangas. Nereikėtų įsigyti pigiausių, nes tai dažnu atveju reikš žemą kokybę ir padangas teks keisti vėl labai greitai, todėl taip išleisti daug pinigų, tačiau nereikėtų pirkti ir brangiausių, nes kartais Jūs tiesiog mokate už gamintojo vardą. Geriausia būtų pasitarti su specialistu, jis patars kokios kokybiškiausios padangos pagal Jūsų skiriamą sumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *