Kaip išsirinkti sau patinkantį kvepalų kvapą?

KvepalaiSugalvojote atsinaujinti ir susidūrėte su problema, kad neišsirenkate sau patinkančio kvepalų kvapo? Jei prieš tai niekada neturėjote kvepalų, arba turėjote jų mažai, tai padaryti gali būti iš tiesų nelengva. Vieni mėgsta labiau gaivesnį vaisių kvapą, kiti aštresnį rytietiškų ingredientų kvapą. Tai yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas, kuris yra ugdomas per laiką, kai kvepalų išbandoma ne viena ir ne dvi rūšys. Tačiau, jeigu nesate išbandę labai daug kvepalų rūšių, tai pradėti reikėtų nuo sužinojimo, kokie ingredientai sudaro tam tikrus aromatus. Sau patinkančius ingredientus išsirinkti yra lengviau, nei išsirinkti nežinomą aromatą. Taigi, populiariausi ingredientai yra šie:

  1. Gėlės. Tikriausiai tai populiariausias ingredientas, kuris dažniausiai naudojamas moteriškuose kvepaluose. Moteriški kvepalai be gėlių neapsieina. Galima sutikti tiek pavienių gėlių kvapų (rožių, levandų ir kitų), tiek visos puokštės, kurią sudaro skirtingos gėlės kvapų. Dažniausiai gėlių kvapai yra švelniai saldūs, bet pasitaiko ir aštresnių kvapų. Jeigu jus sudomino gėlių ingredientas, užsukite į mūsų parduotuvę ir pasiūlysime jums patinkantį kvapą, nes moteriški kvepalai iš varle.lt parduotuvės yra pripildyti kokybiškų ir įvairių gėlių ingredientų!

  2. Rytietiški ingredientai. Kvepalai, kurie yra pripildyti ingredientų iš Azijos šalių yra stipresni nei įprasti kvepalai. Tokie kvapai turi vanilės, cinamono ir gvazdikėlių kvapų užuominų. Šį aštresnį kvapą labiausiai mėgsta vyrai, todėl kvepalai, kurie turi tokius ingredientus dažniausiai ir yra siūlomi būtent jiems. Kvepalai iš varle.lt parduotuves taip pat gali pasigirti šiais ingredientais.

  3. Chypre. Taip vadinami kvepalai atkeliavę iš Kipro regiono. Šiai kvepalų šeimai būdingas žemiškas, miškingas kvapas su ąžuolo, sąmanos ir citruso užuominomis.

  4. Gamta. Pagalvokite apie šviežiai nupjautą žolę, susmulkintus lapus, ir kitus gaivius, vėsius kvapus iš gamtos. Jei jums būtent patinka tokie aromatai varle.lt parduotuve taip pat tai turi!

  5. Fougere. Žodis kilęs iš kvepalų sostinės Prancūzijos, kuris reiškia papartis. Tai yra stiprūs ir aštrūs kvapai, kurie dažniausiai mėgiami vyrų. Jie dažnai papildomi ąžuolo, samanų ir įvairių žolelių aromatų.

  6. Vandenyno. Šiems kvapams daro įtaka jūra, vandenynai, smėlio paplūdimiai ir sūrus oras. Šie kvepalai turi visiškai vasariškus ir gaivius aromatus, kurie tinka tiek moterims tiek vyrams. Vandenyno kvapai yra pripildyti prieskonių ir citrusų vaisių ingredientų. Jei jums patinka būtent tokie kvapai, nedvejokite ir išbandykite, nes vandenyno kvepalai iš varle.lt laukia jūsų.

  7. Medžio. Jei jums patinka vaikščioti po mišką ir užuosti kiekvieną jame slypintį kvapą, tuomet tai yra aromatas, kuris laukia jūsų išbandymo. Šie kvapai pilni žemiškų ir muskusinių aromatų, atkeliavusių iš miško.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *