Kokią planšetę pirkti?

Įvairias plansetes perka dėl įvairių galimybių. Galima išskirti pagrindines, kurios daugeliui yra aktualios. Pirmiausia tai planšetė skirta naršymui internete. Čia galimybės plačios, tačiau dažniausiai naudojamasi vaizdo įrašų žiūrėjimui, naujienų ir knygų skaitymui. Taip pat dažnai reikalinga funkcija – elektroninis paštas ir vaizdo skambučiai. Žinoma neapsieinama ir be žaidimų. Žaisti įvairius žaidimus planšete mėgsta daugelis vartotojų dėl patogaus ekrano. Kaip išsirinkti tinkamą planšetę svarbiausiems darbams atlikti.

KompiuterijaPaieškas pradėti reikia nuo tam tikrų kriterijų nusistatymo. Pagalvokite, kokios operacinės sistemos reikia. Galimi keli pasirinkimai: Android, iOS ir Windows. Rinktis reikia pagal tai, kokių funkcijų ir galimybių norite arba prie kokios operacinės sistemos esate įpratę naudojantis kitais įrenginiais. Lengvai naudojama iOS sistema veikia sklandžiai ir beveik be užstrigimų. Joje rasite įvairias kokybiškas programėles. Trūkumas, kad dauguma programėlių yra mokamos. Taip pat vartotojai neras įvairių nustatymo galimybių. Android turi daug privalumų. Labai lankstus ir patogus naudojimasis bei labai daug programėlių, kurias galėsite susikonfigūruoti pagal pageidavimus. Dauguma programėlių visiškai nemokamos, o pačios planšetės, kuriose įdiegtas Android sistema, pigesnės, nei kitos. Didžiausias trūkumas – daug nekokybiškų programų, kurios gali būti kenksmingos jūsų įrenginiui ar nesuderinamos su jo darbu. Taip pat yra didelė problema su negebėjimu tinkamai disponuoti operatyvine atmintimi. Windows sistemos privalumai susiję su tuo, kad randamas turinys, kuris puikiai atpažįstamas kompiuterių su Windows sistema vartotojams ir suderinamas tarpusavyje tarp visų įrenginių. Galėsite dirbti su įvairiom programom, kaip Photoshop, Cubase ir t.t. Didžiausi trūkumai susiję su galingumo trūkumu, nes tam, kad galėtumėte pasinaudoti visais Windows privalumais, turite turėti galingą įrangą.

Sekantis svarbus kriterijus susijęs su jos dydžiu. Ji lengvesnė ir patogesnė už nešiojamą kompiuterį, todėl perkant pagalvokite, kokio dydžio norite. Galima rinktis plansetes, kurios yra 7-8 colių ekrano. Jos pigesnės, nei didesnės. Puikiai tiks skaitymui ir naršymui. Tai puikus dydis norintiems lengvo ir kompaktiško įrenginio. Šiuo metu galima rasti ir daug didesnių planšečių. Pavyzdžiui, 13-17 colių. Taip pat galima rasti ir didesnių ekranų. Verta paminėti, kad didelio ekrano prietaisai skirti ne mėgėjiškam, o profesionaliam naudojimui. Jų kaina gerokai didesnė.

Renkantis, kokios planšetės jums reikia, turite atsižvelgti į pagrindinius jų skirtumus ir pasirinkti labiausiai tinkamus kriterijus. Pagalvokite, kur ir kam daugiausia naudosite šį įrenginį? Tuomet peržiūrėkite pasiūlymus ir išsirinkite tinkamiausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *