Populiarūs kompiuteriniai žaidimai

Net ir nekeliaudami niekur iš vietos ir būdami namuose, galime patirti aktyvių nuotykių ir pasijusti taip, tarsi būtume pabuvoję įdomiuose pasauliuose. Tą leidžia padaryti ps4 zaidimai ir įvairūs kiti kompiuteriniai žaidimai, jungiami prie specialios žaidimų konsolės. Šiais laikais lengvai galima net ir pabūti virtualioje 3D realybėje su specialiais VR akiniais, tačiau šių žaidimų spektras yra siauresnis, nes tai gana naujas dalykas, ir dar nespėta sukurti tiek, kiek reikia, aplinkų.

Minecraft

PS4Tokie populiarūs xbox one zaidimai kaip Minecraft vertinami teigiamai daugybės žmonių. Jie lavina žingeidumą, plečia pasaulėžiūrą, ir juose nedominuoja smurtas. Šiame žaidime žmonių simpatijas yra laimėjusi pati žaidimo grafika, primenantis senus primityviuosius žaidimus, kuomet viskas būdavo iš tikrai prastos grafikos. Tačiau čia ta grafika tampa tiesiog paįvairinančiu elementu ir suteikia daug žaismingumo. Beje, būtent su šiuo žaidimu lietuviams prieš metus pavyko atkreipti Tesla dėmesį, sukūrus įsivaizduojamą pasaulį, kuriame stovėtų ir viena Tesla gamyklų.

Mortal Combact

Tokie ps4 zaidimai kaip muštynės – geras būdas nuimti stresą ir tiesiog visiškai išsitaškyti. Patogu ir energingiems vyrams, ir PMS išgyvenančioms įsiutusioms moterims. Tiesa, yra įvairių muštynių žaidimų, tačiau tik Mortal Combact žaidėjams dar sužadina tiek sentimentų. Juk tai vienas pirmųjų žaidimų, kuriuos dar 90 – aisiais žaidėme ant Ziliton, Sega ar kitų primityviųjų žaidimų kompiuterių su disketėmis. Tuomet tebūdavo tokie personažai kaip Sonia, Zub Zero, Scorpion, Šyva ir kiti, kurie dabar irgi yra kaip legendiniai veteranai. Žinoma, dabartiniuose žaidimuose yra ir naujų personažų. Įdomiausia tai, kad dabar viskas yra tokioje magiškoje grafikoje, kad žavi kiekvienas veikėjų judesys, na o siaubo filmų gerbėjams tai turėtų net ir sukelti virpuliukus: tikrai visi smurto veiksmai turi neapsakomas vizualizacijas.

Šaudyklės

Dažnai xbox one zaidimai pritraukia ir šaudyklių gerbėjus, kuriems tiesiog patinka tokio tipo žaidimai, kai bėgioji po kažkokį pastatą su savo keistu ginklu ir šaudai į už kapo ar iš už nugaros išlendančius zom bius, kareivius, robotus, dronus ir kitus priešus. Tai tikrai suteikia daug adrenalino ir kažkiek turbūt treniruoja reakcijas. Visgi, dėl tokių žaidimų tėveliai dažnai turi abejonių, kai galvoja, ar leisti vaikams apskritai žaisti kompiuterinius žaidimus.

Automobiliai, lenktynės

Geras būdas mokytis vairuoti – žaisti žaidimus, kur yra kuo realistiškesnė automobilio simuliacija. Aišku, valdymas realybėje kitokio jautrumo, tačiau jausmas važiuojant gerai sukurtame žaidime, panašus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *