Kokie auskarai ir papuošalai bus madingi pavasarį?

Ne tik drabužiai, avalynė ar rankinės turi kasmet vyraujančias mados tendencijas. Kiekvienais metais žinomiausi pasaulyje mados dizaineriai, pristatydami naujausias kolekcijas, ant modelių ir manekenių kūnų demonstruoja ir kitus ne mažiau populiarius aksesuarus. Auskarai – vieni iš jų. Artėjant pavasariui, daugeliui norisi atsinaujinti savo rūbų ir papuošalų asortimentą. Tad kokie papuošalai bus madingi, o kokius derėtų pamiršti?

AuskaraiStilistai nerekomenduoja įvaizdžio nuo podiumo perkelti į kasdienį gyvenimą, tačiau tam tikrus jo elementus visuomet galima pritaikyti ne tik einant į darbą, bet ir lankantis vakarėliuose. Taigi, priklausomai nuo aplinkos, kurioje planuojate leisti laiką, pavasarį rinkitės masyvius, ryškiaspalvius ar įvairiomis aplikacijomis puoštus auskarus, kurie jūsų įvaizdžiui suteiks žaismingumo, neleis pranykti minioje ir tuo pačiu leis jaustis stilinga. Taip pat šį sezoną madingi papuošalai, dekoruoti versta ar tikra oda. Tai gali būti chokeriai, vėriniai ar apyrankės. Nebijokite rinktis ne tradicinės juodos ar rudos spalvos verstą odą, o dažytą bordo, raudoną, violetinę ar geltoną. Papuošalai nevisuomet turi derėti prie jūsų aprangos spalvos. Atvirkščiai, jie gali tapti aprangos akcentu, suteikiančiu žavią galutinę įvazdžio ,,natą“.

Taip pat į madą sugrįžta boheminis stilius, apipintas įvairiais raštais, ornamentais, natūraliomis medžiagomis ir akmenimis. Itin madingi iš medžio pagaminti papuošalai ir auskarai, su inkustruotais akmenukais ar kitomis natūraliomis medžiagomis. Rankų darbo gaminiai populiarumo pozicijų neapleidžia iki šiol, todėl ypač stilingai atrodysite dėvėdama vienetinius, būtent jums pagamintus auskarus ar kitus papuošalus.

Na, o ateinantį šiltąjį sezoną specialistai rekomenduoja pamiršti kūno grandinėles, kurios buvo pakankamai populiarios jas derinant su maudymuisi skirta apranga bei kutus. Kutų akcentas aprangoje gali išlikti, tačiau jeigu jūsų papuošalas yra pagamintas tik iš jų, derėtų pasirinkti minimalistinį jo variantą. Ne pirmus metus beskonių aksesuarų viršūnėje puikuojasi tokie papuošalai, ant kurių didelėmis raidėmis ar akmenukais yra pavaizduoti grožio namų logotipų pavadinimai. Deja, bet dažniausiai tai būna papuošalai-perdirbiniai, todėl jei norite įsigyti tam tikrų mados namų kurtą aksesuarą, įsigykite vieną originalų, tačiau kokybišką.

1 mintis apie “Kokie auskarai ir papuošalai bus madingi pavasarį?”

  1. Visais laikais buvo madingi maži auskariukai prie ausies, maži apvalūs auskariukai, su kabančiais irgi – pasirinkęs klasiką neprašausi. Perkant brangius papuošalus norisi, kad jie visada būtų madingi, juk nešiosi ne vieną sezoną. Tas pats ir su žiedais, investuojant didelius pinigus į auksinį žiedą nesinorėtų, kad būtų „nemadingas“ kitą sezoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *