Ką daryti su per šventes gautomis nepatinkančiomis dovanomis? Parduoti.

Gera vieta, kur gali būti parduoti jūsų per šventes gautos nereikalingos dovanos – tai nemokami skelbimai. Kalėdos varo mus visus iš proto ir žmonės kartais tikrai perka per daug, patys nežinodami kodėl. Tad ką daryti, jeigu ir jūs per šventes gavote krūvą nereikalingų daiktų? Štai keletas idėjų, ką parduoti nemokamų skelbimų interneto puslapiuose…

Žvakės

Skelbimai LietuvojeKlasikinė šventinė dovana – žvakės. Yra žmonių, kurie mėgsta žvakes. Jie apsistato jomis namus, jie mėgsta medituoti arba tiesiog džiaugtis jaukumu ir romantika. Tiems žmonėms, žinoma, malonu gauti žvakę dovanų. Taip pat yra žmonių, kuriems žvakės nieko nereiškia. Tačiau kažkodėl., nors žvakės patinka tik labai siauram žmonių ratui, per šventes žmonės mėgsta jas dovanoti vieni kitiems.Taigi, su jomis reikia elgtis atsargiai ir jų nedovanoti per kiekvienas Kalėdas visiems iš eilės. Visgi, jeigu jūsų artimieji buvo nesupratingi ir vėl jums pripirko žvakių, jūsų užduotis bus sugalvoti, kur jas padėti. Geriausia išeitis – nemokami skelbimai. Nufotografuojate, įkeliate į internetą ir tikrai ateis laikas, kai kas nors ją nupirks. Kadangi tai paklausi prekė – niekam jos nereikia, bet visi perka.

Drabužiai

Dar vienas dalykas, kurį verta ir galima parduoti, tai – drabužiai. Tai pati blogiausia dovana, nes tik jūs patys žinote, kokių rūbų jums reikia ir dar kokie tinka. Išimtis – kai mamos vaikams dovanoja drabužius arba moterys vyrams. Visais kitais atvejais drabužių dovanoti negalima ir nereikia. Apie 80 proc. Padovanotų rūbų niekada nebūna dėvimi. O kiek reikia pastangų išspausti tai dirbtinei šypsenėlei, kai iš uošvės gauni suknelę, iš kokių visą gyvenimą tyčiodavaisi! Ir dar kartais liepia daryti tikrą šou – matuotis, vaikščioti aplink, rodyti, kaip tinka ir kaip smagu. Jeigu teko tą patirti, mažiausia, ko dar norėsite, tai dar ir iš tiesų kur nors tai apsirengti. Taigi, metas tuos drabužius parduoti. O tikrai nėra geresnės platformos tą daryti negu interneto skelbimų puslapis.

Papuošalai

Paprasčiau parduoti papuošalus, tai universalesnis dalykas. Ir visgi skoniai nėra vienodi, gauti papuošalai jums gali ir neįtikti. Nesijaudinkite, jie turi vertę ir pas jus amžinai spintoje negulės. Galėsite parduoti ir ramiai sau nesukti dėl nieko galvos. Tiesa, tokių daiktų skelbimus sudėjus į internetą, gal ir ne tuo pačiu metu šias dovanas parduosite, bet visgi tai juk įvyks, ar ne. Anksčiau ar vėliau kas nors jas pamatys ir nupirks.

Knygos

Kai kurie žmonės tiesiog nenori knygų, o jos išties užima nemažai vietos namuose. Tad nemokami skelbimai ir čia gali gerai pasitarnauti. Parduoti knygas nėra sunku, ypač, kai jos nėra senos, o galbūt netgi bestseleriai. Įsitikinkite, kaip gerai jos perkamos ir parduokite jas internete.

1 mintis apie “Ką daryti su per šventes gautomis nepatinkančiomis dovanomis? Parduoti.”

  1. Na, manau, jog jei perki žvakes kokias iš prekybcentrio paprasto, tai tikrai gali nepatikti, bet kai yra kokybiškos , tikrai gražios ir ne paflo padarytos žvakės, tai tikrai nėra bloga dovana, tuo labiau dovanodamas, tas žmogus apie tave galvoja, tai parduoti būtų šventvagystė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *