Kuo patrauklios pažintys virtualiais būdais?

Amerikos mokslininkai yra nustatę, kad santuokos, kurios gimę pažinčiai užsimezgus pažinčių portaluose, yra tvirtesnės ir nutraukiamos rečiau nei tos, kurios užsimezga realybėje. Yra įvairių pažinčių būdų virtualiame pasaulyje: tai pažintys internetu (gali būti ir sex pazintys, ir tikintis rimtų santykių, ir sms pazintys, ir netgi (populiaru provincijose), pažintys pagal skelbimus laikraščiuose arba radijuje. Kuo patrauklios pažintys nuotoliniu būdu?

Pažinčių saitai padidina pasirinkimą

Nesvarbu, ar tai būtų sez pazintys, ar rimtų santykių kūrimo platformos, tačiau jose iškart yra daugiau potencialių kandidatų negu realybėje. Realybėje tik nedaug kam nusišypso laimė reikiamu metu ir reikiamoje vietoje sutikti savo antrą gyvenimo pusę ar kažką lengvam laiko praleidimui. Tačiau pažinčių portale, kai verda pažintys internetu bei smspazintys, kiekvienas narys patenka į virtualų pasaulį, sujungiantį daug tokių pačių vienišų sielų. Virtualus ryšys yra be sienų, todėl jis neįkalina žmonių mažoje bendruomenėje, kaip tą padaro, pavyzdžiui, nedideli miestai, kuriuose žmonės seniai pažįsta vieni kitus. Be to, patogios pažinčių sistemos iškart susiaurina pažintis bei atmeta netinkamus variantus. Galima rinktis partnerius ir kandidatus pagal lytį, amžių, gyvenamąją vietą, akių spalvą, plaukų spalvą, ūgį ir daugybę kitų kriterijų, kuriuos ir šiaip turime. Taigi, ten atsiranda itin didelė dalis žmonių, kurie iš tikrųjų galėtų potencialiai tikti santykiams. Be abejo, virtualios pažinčių platformos nereikia labai sureikšminti. Ji tinka pažinties pradžiai, o vėliau, sėkmingai vystantis pokalbiui, paprastai žmonės tikisi, kad pažintis persikels į realybę.

Gali būti savimi

Kadangi pasirinkimas yra tikrai didelis, nereikia taikytis prie kitų žmonių. Gali būti savimi ir ieškoti tokių žmonių, kokie būtų panašesni į tave. Tarkime, jeigu gyvenime mažoje bendruomenėje būtų sunku rasti žmonių, kurie taip pat domėtųsi lėktuvais, tektų prie jų prisitaikyti ir kalbėtis apie maisto gamybą ar pragyvenimą. Kai bendraujama internetu, galima tikėtis, jog rasite bendraminčių, o tai dar labiau sustiprins norą tęsti pažintį.

Sutrumpina procesus

Internetas ir kiti virtualūs ryšiai optimizuoja daugybę procesų. Mes tuo jau įsitikinome per pastaruosius metus. Visos kasdienės operacijos daug paprastesnės internete. Apsipirkti internete lengviau, bendrauti, dirbti, sužinoti informaciją. Tad ir ieškant sau partnerio visi procesai tampa optimizuotais ir daug greitesniais. Ar domintų tik vieno vakaro sexpazintys, ar ieškotumėte kažko rimčiau. Nebereikia gaišti laiko ten, kur tą daryti neverta, galima iškart orientuotis į rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *