Neigalieji dažnai mokosi nuotoliniu būdu

MokymaiInternetu lengvai prieinamas nuotolinis mokymas yra populiarus tarp daugybės žmonių, nes tai labai patogu. Labiausiai galbūt tą patogumą įvertina tie, kuriems kitoks mokymosi variantas būtų itin nepatogus. Pavyzdžiui, žmonės, kurie gyvena vietovėse, kuriose tiesiog nėra tokių mokymo įstaigų ir būtų sunku ten nuvykti. Arba asmenys, kurie turi judėjimo ar kitą negalią, ligą, ir dėl to jiems daug patogiau mokytis iš namų.

Netrukdo judėjimo negalia

Kaip džiaugiasi vienas judėjimo negalią turintis dvidešimtmetis, nuotolinis mokymas jam yra puikus dalykas. „Šia platforma naudojasi daugybė žmonių, ir aš niekaip nesu nuo to atribotas. Paprastai ne virtualiame pasaulyje turint judėjimo negalią, nuolatos tenka pajausti kažkokius sunkumus. Tai nebūna užvažiavimo, tik laiptai. Tai neįmanoma durų iš vežimėlio atsidaryti, tai per siauros durys pravažiuoti. Labai daug, čia tik tas, kas susidūrė, tai gerai žino, kaip ten kas būna. Bet galiu pasakyti, kad vis daugiau paslaugų, atsirandančių internete, tarp jų ir interneto mokymai, labai džiugina. Taip pat labai smagu, kad naudojasi šia paslauga įvairūs žmonės, taigi, galima jaustis bendruomenės dalimi, nors ir virtualiai“, – sako vyras.

Nejaučia diskomforto tarp klasės draugų

Žmogus sako, kad jam mokymasis internetu suteikia galimybę jaustis lygiaverčiu studentu kitiems. Kitaip nei būtų gyvų susitikimų metu. „Žmonės dažnai jaučiasi nepatogiai prie negalią turinčio žmogaus. Arba gaili, arba bijo bendrauti, arba išvis ignoruoja. Na, elgiasi nenatūraliai. Nes natūralaus elgesio nėra, kadangi neturi aplinkoje savo tokių žmonių. Todėl būna kažkiek nesmagu. Kartais tai gali atsiliepti ir pačiam mokymosi procesui, jeigu pajunti ir iš mokytojų kažkokį išskirtinį dėmesį. Todėl būtent mokantis nuotoliniu būdu yra labai smagu visų šitų dalykų išvengti“, – sako jis.

Mokytis internetu galima įvairiausių dalykų

Nėra svarbu klausti, ko būtent išmoko internetu vienas konkretus asmuo. Mat patyrinėjus mokymų internetu platformą, lengva pastebėti, kad yra daugybė labai gerų mokymų, kuriuose galima išmokti pačių įvairiausių dalykų. Pavyzdžiui, kas domisi vizualiais dalykais, turėtų nepraeiti pro šalį pro grafinio dizaino, kompozicijos, spalvotyros kursus. Galima mokytis ir dirbti konkrečiomis vaizdo apdorojimo, kūrimo programomis. Apskritai, tokiuose nuotoliniuose mokymuose galima rasti galybę informacijos apie tai, kaip dirbti su kažkokiomis programomis, ugdytis specifinius įgūdžius. Bet taip pat ir platesnių kursų, kurie padėtų orientuotis vadyboje, marketinge ir daugybėje kitų naudingų dalykų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *