Naudoti automobiliai: kokiais būdais juos įsigyti?

Naudoti automobiliai Lietuvoje parduodami internetu, socialiniame tinkle „Facebook“, turguose, automobilių salonuose. Internete yra kelios platformos, tačiau didžiausia iš jų „Autoplius“.

Automobilių salonus galima rasti visuose didžiuosiuose šalies miestuose, tai „INCHCAPE“, „Krasta Auto“ ir kt. Apžvelkime visų šių būdų įsigyti transporto priemonę pliusus ir minusus.

Naudoti automobiliai salonuose

Įsigydami transporto priemonę iš patikimos įmonės salono, gaunate keletą privalumų kartu. Užsitarnavusios gerą vardą per ilgus darbo metus įmonės, stengiasi patenkinti klientų poreikius, o tai padaryti galima tik parduodant geros kokybės naudotus automobilius. Taigi, jie būna kruopščiai tikrinami, atliekama techninė patikra, reikalingi remonto darbai. Toks automobilis turi ilgai galiojantį techninį pasą, jam dažnai suteikiama garantija. Todėl pirkėjas labiau garantuotas, kad nebus apgautas ir automobilyje nebus užslėptų defektų.

Salonuose parduodamos transporto priemonės dažnai būna vos kelių metų senumo, jų nuvažiuotas atstumas nedidelis. Tai tikriausiai vienos iš nedaugelio vietų, kuriose galima nusipirkti labai mažai naudotus automobilius. Juos parduodant pasirašomos sutartys, įpareigojančius pardavėją atsakyti už savo prekę. Taigi naudoti automobiliai salonuose yra naujesni, mažiau nusidėvėję, labiau patikimi.

Transporto priemonių pardavimai internetu

Internetinėse platformose kaip „Autoplius“ naudotus automobilius pardavinėja ir įmonės, ir privatūs asmenys. Taigi, peržvelgdami skelbimus atkreipkite dėmesį, kas jį įdėjo. Iš privačių asmenų galima įsigyti šiek tiek pigesnį automobilį, tačiau perkantis tokiu būdu turėtų būti atsargesnis, žinoti, kaip atpažinti įvairius gedimus, teisingai įvertinti pirkinio kainos ir kokybės santykį.

Jeigu žmogus mažai nusimano apie automobilių gedimus, prieš perkant transporto priemonę vertėtų pasidomėti jos istorija. Už kelis eurus galite įsigyti ją internete – matysite tikrą nuvažiuotų kilometrų skaičių, ar buvo automobilis papuolęs į avariją, ar nėra skendęs.

Naudoti automobiliai vis dar parduodami specialiuose turguose. Tiesa, šios vietos pastaraisiais metais ženkliai ištuštėjo, todėl labai didelio pasirinkimo, koks buvo prieš 10 metų, šiuo metu nėra.

Pirkti automobilį turguje patogu, nes galima matyti daug pasirinkimų vienoje vietoje. Tačiau ir čia galioja tos pačios taisyklės, kaip ir perkant internetu – reikia atidžiai apžiūrėti ir teisingai įvertinti naudoto automobilio būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *