Nauji butai – ekonomiški ir modernūs

Nauji butaiUAB ,,Vilmestos projektai“ – naujus daugiabučių namų projektus vystanti ir parduodanti įmonė. Jau ne viena Vilniuje gyvenanti šeima apsigyveno parduodamuose įmonės butuose, todėl ši yra sukaupusi nemažą patirtį ir pakeitusi ne vieno Vilniaus mikrorajono veidą. Ypač jaunos šeimos, auginančios mažus vaikus renkasi naujos statybos butus apsigyvenimui, tad kokie yra naujos statybos daugiabučių privalumai?

Nauji butai ir jų pastatymas mikrorajone pasižymi turintis modernias ir erdvias automobilių stovėjimo aikšteles, todėl jeigu jūsų šeima turi vieną ar net daugiau automobilių – naujos statybos name jums priklausys ir vieta aikštelėje. Dera paminėti, jog ne visų naujų namų kvartalai turi požemines automobilių stovėjimo aikštelių vietas, kurias už papildomą mokestį galite įsigyti, tačiau kur palikti automobilį grįžus po darbo – visuomet rasite.

Naujų namų kiemai ir žaidimų aikštelės yra be galo tvarkingos, erdvios, todėl jei turite mažamečių vaikų, jie čia turės ką veikti. Be to, pastebint tendenciją, jog vis daugiau jauno amžiaus šeimų keliasi į naujos statybos daugiabučius gyventi, didelė tikimybė, jog ne tik jūs, bet ir jūsų vaikas čia suras bendraminčių, su kuriais galės žaisti bei kitaip leisti laiką.

Parduodami butai Vilniuje įsikūrę patogioje ir gyventojų poreikius atitinkančiuose mikrorajonuose. Šiose vietovėse dirba ne viena maisto prekių parduotuvė, patogu nukeliauti į aplinkinius rajonus ar miesto centrą, mikrorajone yra darželių, mokyklų bei kitų ugdymo įstaigų. Prieš įsigydami butą pasidomėkite, kokios pramogų vietos galimos, ar čia yra saugu bei tvarkinga.

Taip pat naujuose namuose įsikūrę būstai pasižymi nedidelėmis šilumos sąnaudomis. Taigi, verta pasidomėti, kokio energinio naudingumo klasei jūsų pasirinktas namas priklauso ir kokios galimos šilumos kainos jūsų name žiemos laikotarpiu. Dar viena gudrybė: į naują butą pasikvieskite profesionalus, kurie tinkamai apžiūrėtų buto izoliacijas ir patikrintų jo kokybę, drėgmės santykį tam, kad ateityje nekiltų problemų dėl prastos namo eksploatacinės būklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *