Kokiais privalumais išsiskiria butai Vilniuje Naujamiestyje?

Butai Vilniuje stebina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Nekilnojamojo turto brokeriai siūlo modernius, erdvius, šiuolaikiškus butus individualiems pirkėjų poreikiams. Šiuo metu vienas populiariausių projektų – butai Vilniuje Naujamiestyje, kurių svarbiausieji privalumai – tai patogi lokacijos vieta ir aukšta daugiabučių kokybė.

Naujamiesčio Alėjos butų privalumai

Naujamiesčio butaiNaujamiesčio mikrorajonas yra arti miesto centro. Nuo naujojo projekto iki Gedimino prospekto tėra mažesnis nei 3 km atstumas. Be to, vos per 10 minučių pėsčiomis galima pasiekti Vingio parką. Tai idealus sprendimas, tinkantis tiek miesto šurmulio ieškantiems pirkėjams, tiek privatumą ir ramybę vertinantiems gyventojams, kadangi projektas įrengtas atokiau nuo didžiųjų miesto gatvių ir išsiskiria negausiai užstatyta aplinka. Visai šalia esanti alėja leis mėgautis maloniais pasivaikščiojimais su vaikais ar draugais. Gyventojų patogumui netoliese įrengti net keli didieji prekybos centrai, taip pat yra vaikų darželiai, mokyklos, žaidimų aikštelės, kino teatras, sporto klubas ir kiti lankytini objektai.

Vertindami estetiką, saugumą ir komfortą, vystytojai siūlo aukštos klasės namus, kuriuose įrengta centrinė kolektorinė šildymo sistema su autonominiu reguliavimu. Butuose sumontuoti saugūs ir šilti, A klasės pastato energinio naudingumo reikalavimus atitinkantys 6 kamerų langai su dvigubais selektyvinio stiklo paketais. Išorinės sienos statytos, naudojant keramikinių blokelių mūrą, o tarp butų esančios vidinės sienos – trijų sluoksnių mūrą su garso izoliacija. Šiuolaikiškai atrodantis fasadas padengtas klinkerinėmis plytelėmis ir dekoratyviniu tinku. Patogiam transporto priemonių statymui suprojektuoja dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Naujamiesčio Alėjos butai garantuoja gyventojų saugumą – teritorijoje įrengta moderni vaizdo stebėjimo sistema su šiuolaikine įrašymo įranga.

Apie ką turėtumėte pagalvoti?

Jei nusprendėte kraustytis į naujus namus, rekomenduojame visų pirma planus aptarti su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie padės priimti racionaliausius sprendimus individualiu atveju. Nepamirškite, kad renkantis būstą svarbu pagalvoti ne tik apie konkretaus projekto privalumus bei trūkumus, bet ir apie pasirinkto buto išplanavimą, padėtį, dydį, pvz., pagalvokite, ar jums iš tiesų užteks mažesnės kvadratūros buto, jei planuojate šeimos pagausėjimą ir ateityje jums reikės atskiro kambario vaikui? Negalima pamiršti ir finansinės pusės, ypač tuomet, jei būsto pirkimui imsite paskolą. Racionaliai įvertinkite savo galimybes skolintis ir pasikalbėkite bent su keliais kredito teikėjais dėl paskolos gavimo ir grąžinimo sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *