Odos atjauninimas

Biorevitalizacija – tai odos atgaivinimas biologiniu būdu, siekiant atjauninti, drėkinti išsausėjusią, pavargusią ir saulės pažeistą odą, turintis greitą poveikį, kurio rezultatai išlieka iki 2 – 3 metų.

Tai injekcinis metodas, kai į giliąją odos dalį įvedamos nedidelės hialurono rūgšties dozės. Tai pagerina ląstelių metabolizmą ir giliai drėkina odą. Šios procedūros sumažina odos senėjimo greitį ir pagerina odos kokybę iš vidaus.

Hialurono rūgšties kiekis jaunų žmonių odoje yra gana didelis, nes jaunesnė oda atrodo skaisti ir jaunatviška. Tačiau ilgainiui „jaunystės eliksyro“ kiekis pradeda nesustabdomai mažėti ir taip mažėja odos tonai, stangrumas, elastingumas, oda nustoja atrodyti gyvybinga, atrodo išsausėjusi, formuojasi raukšlės. Be natūralaus biologinio senėjimo, odą veikia ir fotosenėjimas, t. y. odos nykimą ir senėjimą papildomai skatina UV spinduliai.

Biorevitalizacijos nauda

Mokslininkai įrodė, kad hialurono rūgšties suleidimas skatina kolageno sintezę ir leidžia drėkinti odą. Be to, buvo skatinama paties paciento natūrali hialurono rūgšties gamyba. Taip pat susidaro dermos skaidulos, todėl sukuriamas odos audinių liftingo efektas.

Odos jauninimo procedūra gali būti atliekama bet kurioje kūno vietoje, tačiau su sąlyga, kad ji yra saugi konkrečiu atveju. Veido procedūra gali būti atliekama ir skirtinguose audinių gyliuose, priklausomai nuo reikalingo gydymo.

Paprastai procedūros atliekamos tokiose srityse kaip veidas, kaklas, dekoltė (apatinė kaklo linija) ar rankos. Šios kūno vietos dažniausiai yra veikiamos daugiausiai UV spindulių, todėl dėl fotosenėjimo jos greičiau pažeidžiamos.

Procedūra taip pat gali būti naudojama gydant plaukų silpnumą. Ši procedūra daro tiesioginį poveikį plaukų folikulams ir riebalinėms liaukoms, gerina trofinius procesus ir normalizuoja riebalinių liaukų veiklą bei jų sekreto sudėtį. Pacientai gali tikėtis rezultato, kuris suteiks stipresnius, žvilgančius ir šilkinius plaukus.

Pacientai, kurie idealiai tinka biorevitalizacijai:

1) Tie, kurie kenčia nuo sumažėjusio odos elastingumo;

2) Turintys sausą ir dehidratuotą odą;

3) Tie, kurie patiria stresą ir netinkamai maitinasi;

4) Tie, kurie turi smulkias linijas;

5) Tie, kurie rūko ir kurių oda atrodo „pavargusi“;

6) Norintys gydymą derinti su kitomis estetinių procedūrų formomis;

7) Tie, kurie ėmėsi agresyvių odos procedūrų, tokių kaip pilingas;

8) Tie, kurie norėtų aknės randų ir strijų profilaktikos;

9) Tie, kurie nori drėkinti ir atgaivinti odą po UV poveikio.

Procedūros eiga

Procedūros metu odai suleidžiama nedidelėmis dozėmis negyvulinės kilmės grynos hialurono rūgšties. Hialurono rūgštis palaiko drėgmę odoje. Viena molekulė sujungia 200 – 500 molekulių vandens, palaikydama drėgmės balansą audiniuose. Todėl akivaizdu, kad hialurono rūgšties funkcija yra drėkinti odą, kuri sukuria jaunatvišką išvaizdą.

Pati procedūra trunka apie 30-60 minučių, priklausomai nuo gydomos srities. Procedūra paprastai yra neskausminga. Pacientams, kuriems yra padidėjęs jautrumas, gali būti skiriamas vietinis anestezinis kremas, kad būtų sumažintas diskomfortas. Po procedūros pacientai gali tikėtis nedidelio paraudimo ar patinimo, kuris paprastai trunka iki kelių valandų.

Biorevitalizacijos procedūra paprastai atliekama 2 – 3 atskirais seansais, tarp kurių daroma maždaug mėnesio pertrauka. Gydymo pobūdis leidžia pasiekti ilgalaikių rezultatų naudojant saugią techniką.

Kai kuriems pacientams po gydymo retai gali pasireikšti tam tikros reakcijos, pvz., mėlynės injekcijos vietoje, paraudimas, mažų mazgelių susidarymas, nedidelis paraudimas ar edema.

Pacientai turėtų netepti odos kosmetikos gaminiais tose vietose, kur buvo atlikta procedūra kelias valandas, neveikti UV spindulių, o po gydymo 2 savaites vengti lankytis pirtyse. Be to, 2 dienas po procedūros reikia susilaikyti nuo alkoholio vartojimo.

Biorevitalizacijos saugumas

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, randama ašarose ir ląstelinėse odos erdvėse, atlieka svarbų vaidmenį palaikant drėgmės lygį ir gaminant kolageną, suteikiantį odai švelnumo ir elastingumo. Taigi hialurono rūgštis yra pagrindinis ašarų ir jungiamojo audinio struktūrinis elementas. Su amžiumi šios natūralios medžiagos mažėja, todėl oda susiraukšlėja ir išsausėja.

Pacientai, kuriems nerekomenduojama ši procedūra, yra nėščios ar krūtimi maitinančios moterys, pacientai, sergantys autoimuninėmis ligomis, pacientai, vartojantys antibiotikus ir vaistus, turinčius įtakos kraujo krešėjimui, pacientai, sergantys ūmiomis infekcinėmis ligomis ir pacientai, kuriems yra lokalizuota odos infekcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *