Nosies operacija – veido simetrijai

Nosies operacija yra viena dažniausių chirurginių intervencijų, kuri suteikia galimybę minimaliomis išlaidomis kardinaliai pakoreguoti žmogaus išvaizdą. Džiugu, kad tokia galimybė yra labai plačiai išvystyta Lietuvoje. Taigi, kiekvienas, kuriam reikalinga nosies operacija ne dėl tol, kad būtų lengviau kvėpuoti, tačiau ir dėl to, kad nosis atrodo nepatraukliai – turi galimybę pakoreguoti rezultatą.

Apskritai nosies operacijos daromos labai dažnai, tad šalutiniai poveikiai yra labai reti. Tai, žinoma, džiugina, kadangi nosis yra veido centre, tad reikia tobulumo, kad rezultatas atitiktų bei pranoktų poreikius.

Ne tik dėl estetikos

Nors dažniausiai nosies operacija yra siejama su estetika, tačiau reikia nepamiršti, kad ji yra būtina ir dėl to, kad gali reikėti korekcijos nosies pertvarai ar panašiai, kad žmogus lengviau kvėpuotų. Visgi, tuomet, kai atliekama gyvenimo gerinimo operacija, kuri reikalinga dėl sveikatos – dažniausiai taip pat pacientai nori korekcijų. Tiesiog vienu metu galima padaryti, kad nosis patiktų labiau. Kodėl gi ne, tiesa? Tik reikia tartis su chirurgais, kurie padės nuspręsti dėl rezultato, kuris Jums tiktų visomis prasmėmis.

Svarbu – natūralumas

Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad po nosies operacijos neturi matytis, kad ji yra operuota. Džiugu, kad geri chirurgai supranta natūralumo svarbą ir viską daro labai detaliai. Tik tokiu atveju pavyksta pasiekti optimalią kokybę, estetiką, kuri atrodo kaip įgimta žmogaus dalis. Prasti chirurgai daro didelius pokyčius, kurie dažniausiai vizualiai labai matyti. Venkite to.

Piešiami eskizai

Dažniausiai piešiami detalūs eskizai, kurie vėliau perkeliami į kompiuterį. Tai leidžia pacientui kur kas paprasčiau numatyti – kokio rezultato galima tikėtis. Žinoma, visada yra tas faktorius, kad rezultatas gali būti ne toks tikslus, kokio norėta. Juk tai yra normalu. Tai yra operacija, tad kartais chirurgui viskas klostosi ne taip, kaip jis tikėjosi. Tad būtent eskizai tampa gera pagalba, kuri leidžia paprasčiau numatyti visas galimas rizikas ir matyti – kaip jos atrodys veide.

Gyvenimas po operacijos

Geras specialistas ne tik atlieka po operacijos, tačiau ir paaiškina – kaip reikia gyventi po jos. Dažniausiai kurį laiką reikia dėvėti įvarą ir tuo pačiu vengti pirčių, saulės ir kitų vietų, kuriose aplinkos poveikis gali daryti įtaką žaizdai. Detaliau dėl to konsultuoja chirurgai.

Geras chirurgas yra tai, kuo pirmiausia reikia pasirūpinti. Jis suteiks visą svarbiausią info ir tuo pačiu padės nuspręsti, ar operacija reikalinga apskritai. O specialisto žvilgsnis – čia bene svarbiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *