Savęs tobulinimas – ilgalaikė investicija

Saviraiškos ir emocinio intelekto ugdymas yra itin svarbus kiekvienam asmeniui, siekiančiam aukštesnės gyvenimo kokybės bei ieškančiam naujų galimybių bei savirealizacijos nišų. Visgi, neretai saviraiška ir savo meninių, intelektinių įgūdžių ugdymas nemažai kainuoja. Muzikiniai instrumentai, knygos ar tiesiog profesionalus molbertas, gali išties nemenkai paploninti piniginę. Bet ką daryti jei esate vidutines pajamas gaunantis asmuo, tačiau siekiate tobulinti savo asmenybę, tapti išsilavinusiu ir respektabiliu? Tobulėjančios pasaulio visuomenės kontekste siūloma nauja saviugdos realizavimo nišą – greitieji kreditai internetu.

InvesticijaMokslininko, sociologo A. Maslow nustatyta asmenybės poreikių piramidė akcentuoja savęs realizavimo poreikį kaip aukščiausio lygmens poreikį, kuris užtikrina asmeninės laimės lygį. Savirealizacija – tai tapimas tuo, kuo norima, savo svajonių išpildymas, savęs kaip asmenybės nuolatinis tobulinimas. Tačiau dera pripažinti, jog siekiant užkopti į savąjį asmenybės Olimpą, būtina nemažai investuoti. Investuoti ne tik asmeninio laiko ir kitų resursų, tačiau ir nemažai finansinių išteklių. Tad paanalizuokime situaciją, kurioje savirealizacijos proceso vystymą palaiko greitieji kreditai internetu (http://greitiejikreditaionline.lt/).

Tarkime Jūs – vidutines pajamas gaunantis asmuo, siekiantis pradėti mokytis dailės ar muzikos kaip priemonės tapti ryškesniu, kūrybiškesniu bei intelektualesniu asmeniu. Visgi papildomų lėšų naujam muzikos instrumentui, profesionalioms drobėm bei dažams, neturite. Šioje situacijoje kaip operatyvi pagalba ir parama dominuoja greitieji kreditai internetu. Papildomų pajamų naujam savirealizacijos būdui plėtoti gausite itin greitai ir patogiai. Negana to, sparčiai tobulėjant internetinei prekybai ir trumpėjant aptarnavimo laikui, jau vos kelių darbo dienų bėgyje galėsite mėgautis savo naujuoju pirkiniu.

Žinoma pesimistai, gali tvirtinti, jog vidutinis amžius jau nebe laikas užsiimti menu ir ieškoti savęs šioje srityje. Visgi, netvirtiname, jog meninių įgūdžių ugdymas leis pasiekti profesionalumo. Atvirkščiai tai gal ir nepavers Jūsų garsiu menininku, tačiau leis susikurti malonę emocinę terpę ir saugumo nišą, kurioje realizuodami ir išlaisvindami savo kūrybinį potencialą, turėsite galimybę pasiekti aukščiausio savo asmeninių poreikių piramidės lygmens. Drąsa, ryžtas ir „šio to daugiau“ siekis yra pagrindinei laimingo gyvenimo komponentai, tad nėra ko save apriboti stereotipinėmis sienomis, ieškokime būdų kaip užauginti savyje turtingą asmenybę. O jei vienas iš šių būdų yra greitieji kreditai internetu, tuomet kodėl gi nepradėjus investuoti į savo emocinio intelekto ugdymą jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *