Iphone 5 S – išmanusis telefonas su daugybe galimybių

Telefonas yra svarbi mūsų gyvenimo dalis. Jis atlieka daugybę svarbiausių funkcijų. Iphone 5 S turi daugybę privalumų.

Nostabus dizainas vertinantiems grožį.

Iphone 5sŠiam išmaniajam telefonui pagaminti buvo panaudotos kokybiškos stiklo ir metalo detalės, taip pat safyro kristalas (iš jo pagamintas pagrindinis mygtukas). Dažnai telefonas su liečiamuoju ekranu greitai išsiterlioja, juk visas funkcijas atliekame piršto paspaudimu ar brūkštelėjimu. Ant Iphone 5 S paviršiaus nelieka jokių antspaudų, todėl galite nesijaudinti.

Šis telefonas turi touch ID piršto antspaudo atpažinimo jutiklį. Jis reikalingas tam, kad telefoną būtų galima atrakinti daug greičiau. Nebereikia suvedinėti slaptažodžio, kas užima nemažai laiko. Žinoma, galima išsiversti ir be slaptažodžio, tačiau šiais laikais išmanieji telefonai yra tarsi maži kompiuteriai. Čia telpa daugybė informacijos ir visai nenorime, kad ją sužinotų pašaliniai asmenys. Todėl geriau turėti kokią nors apsaugą.

Daugybė naudingų parametrų.

Tai yra pirmasis išmanusis telefonas turintis 64 bitus. Turint telefoną dabar praktiškai nebereikia kompiuterio, nes jis turi turbūt visas reikalingiausias funkcijas, grafinio ir centrinio procesorių greitis yra toks pat geras.

Nebereikės ne tik kompiuterio, bet ir fotoaparato, nes šiame telefone esanti kamera yra tokia pat gera. Jeigu nesate profesionalus fotografas, jums jos puikiausiai užteks. Galėsite ne tik paprastai įamžinti jums patikusias akimirkas, bet kadrai bus ir geros kokybės, ir gražūs. Lyg iš tiesų išmanytumėte fotografiją. Galėsite ne tik fotografuoti ir turėti daugybę sustabdytų gyvenimo akimirkų, bet ir filmuoti.

Turbūt net nebereikia minėti, kad telefonas atlieka ir įprastines funkcijas – skambinimo, sms žinučių rašymo, muzikos klausymosi. Taip pat čia yra ir tokios svarbios funkcijos kaip žadintuvas, užrašų knygutė, diktofonas, netgi navigacija. Naršykite internete, žiūrėkite filmukus su video

1 mintis apie “Iphone 5 S – išmanusis telefonas su daugybe galimybių”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *