Veido atjauninimo operacijos: kokios galimybės?

Su senėjimo procesu susiduria visi žmonės. Vieniems matomos raukšlės atsiranda anksčiau, kitiems vėliau, tačiau tikrai nei vienas tokių dienų nelaukia. Dažniausiai dėl savo veido išvaizdos labai susirūpina moterys, kurios nori kuo ilgesnį laiką atrodyti dailiau. Kai vaizdas veidrodyje nebetenkina, norisi kaip nors laiką atsukti atgal ir dar pasidžiaugti lygia oda. Bėda ta, kad laikui bėgant atsiranda ne tik raukšlių, taip pat galima pastebėti ir nedidelį odos perteklių. Oda svirdama žemyn iškreipia veido formą, atsiranda paakių maišeliai, antakiai ir akių vokai taip pat pakrenta žemyn, todėl žvilgsnis atrodo pavargęs, liūdnas. Su tokiais dalykais pakovoti sunku, tačiau įmanoma. Jei skiriama pakankamai dėmesio naudojamai kosmetikai, mankštoms tikrai įmanoma odos būklę pagerinti. Na, o kai kuriais atvejais puikiai padeda ir veido patempimas.

Veido patempimasNorintiems greitesnio rezultato dažnai galima pasirinkti veido liposkulptūrą, kuri padeda atstatyti veido kontūrus su kūno riebalais. Toks veido pakėlimas yra invazinė procedūra, kai nedidelį kiekį riebalų galima nusiurbti nuo pilvo ar šlaunų vidinės puses ir panaudoti juos veidui. Po šios procedūros atsigaunama labai greitai ir ganėtinai lengvai, todėl ir rezultatai pasimato netrukus.

Veido patempimas operacijos metu yra kiek sudėtingesnis procesas, kuris reikalauja kruopštumo. Pjūviai yra daromi palei natūralų žmogaus veido kontūrą. Dažniausiai toks veido pakėlimas yra daromas pjūviais prie ausų spenelių ir plaukų augimo linijos. Oda patempiama, jos perteklius būna pašalinamas. Žinoma, po tokios operacijos gijimas būna ilgesnis, tačiau tai puikus variantas kai norima pašalinti itin ryškius amžiaus pokyčius. Kiekvienas sensta individualiai, todėl nėra tikslaus amžiaus kuomet ši procedūra rekomenduojama. Ją reikėtų apgalvoti pagal odos būklę, senėjimo požymių intensyvumą. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Endoskopinis veido patempimas yra daromas tuomet, kai reikia panaikinti ankstyvus senėjimo požymius. Tokia procedūra atliekama bendrinėje nejautroje. Endoskopu daromi pjūviai, o tuomet atkeliami skruostai, kaktos sritis tam tikromis inkarinėmis siūlėmis. Ši procedūra suteikia ilgalaikį efektą. Žinoma, kad ji būtų atliekama reikia, jog oda vis dar būtų ganėtinai stangri. Veiksminga ši procedūra tais atvejais, kai neseniai atsiradusius požymius norisi panaikinti. Vėliau galima džiaugtis puikiu efektu, kuris gali laikyti net ir dešimt metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *