Kokias padangas pasirinkti?

BERIVAPadangų būklė yra ne mažiau svarbu nei pačio automobilio būklė. Jei padangos bus su defektais, tuomet kelionės bus nesaugios ir tai, jog automobilis yra be gedimų, tikrai nepadės. Jei norite saugiai važiuoti, labai svarbu pasirinkti padangas, kurios būtų geros būklės ir saugios. Jei vairuojate automobilį, tuomet žinote, jog padangos gali būti įvairios. Dėl šios priežasties dažniausiai vairuotojams yra nelengva pasirinkti tai, ko jų automobiliui reikia. Pasitaiko, jog žmonės perka padangas, kurios netinka jų automobiliui, todėl jas turi dažnai keisti. Jei norite pasirinkti reikiamas padangas, būtinai atsižvelkite į šiuos kriterijus:

  • Gamintojas. Jei ieškote padangų, pradėkite nuo gamintojo. Visada galima pasirinkti kiniškas padangas ir sutaupyti. Tačiau gali būti, jog tokios padangos netarnaus Jums ilgai. Jei norite, jog padangos būtų saugios ir nereikėtų jų keisti kas kelerius metus, pasirinkite geras padangas, kurios leis Jums mėgautis saugiomis kelionėmis 6 – 8 metus. BERIVA pasiūlys Jums gerai žinomus gamintojus ir geras kainas.

  • Sezonas. Rinkdamiesi padangas, atsižvelkite į dabartinį sezoną. Vis dažniau žmonės renkasi universalias padangas, tačiau nesupranta, jog tai ne visada yra geriausia. Universalios padangos tinka ir vasaros metu, ir žiemos metu. Todėl nei vasarai, nei žiemai tai ne pats geriausias pasirinkimas. Geriau pasirinkti padangas, kurios yra pagamintos būtent pasirinktam sezonui. Jei važiuosite karštais orais, rinkitės vasarines padangas, jei šaltais – žiemines. Žinoma, universalios padangos turi savo privalumų. Jos yra naudingos, kadangi jų nereikia keisti. Jei norite keisti padangas tik tuomet, kai jos susidėvės, tuomet rinkitės universalias padangas. Galima pasirinkti ir žiemines dygliuotas padangas. Tai pats rečiausias pasirinkimas. Šios padangos daugelyje šalių yra uždraustos ir ne kartą buvo svarstyta jas uždrausti ir Lietuvoje. Jei norite rinktis saugias keliones, pamirškite dygliuotas padangas. Nebent gyvenate kaime, kur keliai yra netvarkomi. Tokiais atvejais gali praversti dygliuotos padangos.

  • Matavimai. Rinkdamiesi padangas, pasidomėkite, ko reikia Jūsų automobiliui. Jei pasirinksite ne tuos matavimus, kelionės bus ne tokios patogios ir nesaugios. Jei norite važiuoti saugiai ir turėti padangas daug metų, pasidomėkite, kokių matavimų reikia Jūsų automobiliui ir įsigykite reikiamas padangas.

  • Padangų žymėjimai. Padangos turi įvairius žymėjimus, kurie leidžia vairuotojams sužinoti daug informacijos apie padangas. Būtina atkreipti dėmesį į padangų žymėjimus prieš jas perkant. Padangų žymėjimai leis Jums sužinoti daugiau apie padangas ir padės lengviau išsirinkti.i

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *