12 puikių vietų apsistoti Kaune

KaunasJei norite pajusti, koks Kaunas buvo anksčiau, turėtumėte pradėti nuo senamiesčio. Ši vietovė yra svarbiausia turistų traukos vieta Kaune. Ji pastatyta viduramžiais ir laikoma gyvybingiausia miesto dalimi. Čia gausu suvenyrų parduotuvėlių, kavinių ir restoranų, kur galite praleisti laiką arba tiesiog grožėtis architektūra. Pagrindinė miesto gatvė, Laisvės alėja, prasideda pačiame senamiestyje, o iki kitų centrinių lankytinų vietų lengvai nueisite pėsčiomis. Būtinai aplankykite žymiausias lankytinas vietas, tokias kaip Kauno pilis, Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia ir Laisvės kolona. Lankydamiesi šiuose objektuose galite daug sužinoti apie vietovės ir miesto istoriją. Apgyvendinimas Kaune ir specialistės patarimai.

Keliaukite į ekskursiją po miestą

Kaunas garsėja savo maistu, todėl būtų gėda neišbandyti populiariausių patiekalų. Laimei, tai galite padaryti dalyvaudami maisto ekskursijoje. Yra keletas variantų, bet mes rekomenduojame Kauno gastro turą. Ši maisto ekskursija nuves jus į geriausias Kauno vietas. Aplankysite Senamiestį, Naujamiestį, Rotušės aikštę, Vingio parką ir Nemuno upę. Paragausite įvairių maisto produktų – nuo tradicinių lietuviškų patiekalų iki desertų. Ši ekskursija puikiai tinka tiems, kurie nori paragauti įvairių patiekalų, o ne rinktis patys. Tai taip pat smagus būdas pažinti miestą ir sužinoti jo istoriją bei kultūrą.

Paragaukite vietinės virtuvės patiekalų

Jei norite paragauti vietinės virtuvės patiekalų, rekomenduojame paragauti cepelinų ir kugelio. Cepelinai yra tradicinis patiekalas, gaminamas iš tešlos, įdarytos įvairiais įdarais, pavyzdžiui, mėsa, sūriu, bulvėmis, grybais arba moliūgais. Kugelis – tai bulvių troškinys. Abu patiekalai būdingi lietuvių virtuvei ir dažnai patiekiami ypatingomis progomis. Šių patiekalų galite paragauti Rotušės aikštėje arba bet kurioje kitoje Kauno vietoje. Aušros Vartai – tai maloni kavinė, kurioje galite paragauti įvairių patiekalų grožėdamiesi Nemuno vaizdais. Būdami čia būtinai paragaukite cepelinų ir kugelio.

Aplankykite Nemuno upę ir jos parkus

Nemuno upė yra puiki vieta praleisti popietę. Palei upę yra keli parkai, kuriuose galite surengti pikniką arba tiesiog pasivaikščioti. Viena geriausių vietų tai padaryti yra Vingio parkas. Šis parkas geriausiai žinomas dėl milžiniškos Mažosios undinėlės skulptūros. Jame taip pat yra gražus sodas, kuriame galite pasivaikščioti ir pasigrožėti Nemuno upe. Parkas veikia ištisus metus, tačiau geriausia jame apsilankyti balandžio-lapkričio mėnesiais. Rotušės parkas – dar viena graži vieta pasivaikščioti ir pasigrožėti Nemuno upės vaizdu. Jis yra šiek tiek toliau nuo miesto centro, tačiau į jį nesunkiai nuvyksite viešuoju transportu. Kaune yra dar keletas parkų, tačiau šie yra geriausi. Nepamirškite pasivaikščioti palei Nemuno upę, mėgaudamiesi miesto vaizdais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *