Kiek kainuoja parkavimas Rygos oro uoste?

Skrendate iš Rygos oro uosto ir nusprendėte vykti nuosavu automobiliu? Tai patogiausias būdas pasiekti oro uostą, o jei keliaujate su visa šeima, važiuoti savu automobiliu ne tik patogiau ir greičiau, bet ir pigiau. Baiminatės, kad parkavimas Rygos uoste gali sukelti problemų? Rezervuokite vietą aikštelėje iš anksto ir išvengsite visų nesklandumų.

Parkavimo vietos rezervacija

Stovėjimo aikštelę prie Rygos oro uosto lengvai surasite pasinaudoję „Google“ paieška. Paieškos laukelyje įveskite raktinę frazę „parkavimas Rygos oro uoste“ ir sistema pasiūlys rezervacijos sistemas. Internetu galite greitai ir patogiai rezervuoti vietą savo automobiliui, o tai kainuos vos nuo kelių eurų už parą.

Rezervacija padės išvengti daugybės nepatogumų. Visų pirma, būsite tikri, kad vietos automobiliui nepritrūks. Be to, nereikės sukti galvos, kur palikti automobilį, aiškintis, kaip sumokėti už stovėjimą ir kt. O jei pasirinksite atokiau esančią aikštelę, galėsite pasinaudoti nemokama pervežimo paslauga – tai greita ir patogu.

Kaip sutaupyti rezervuojant parkavimą Rygos oro uoste?

Tikriausiai pastebėjote, kad viskas brangsta gana greitai. Ne išimtis ir parkavimo paslaugos, todėl jei jau turite skrydžio bilietus, nedelskite ir užsakykite vietą savo automobiliui jau šiandien. Taip būsite tikri, kad vietos nepristigs ir mokėsite mažiau. Be to, sekite specialius pasiūlymus – parkavimas Rygos oro uoste tam tikru laikotarpiu gali būti siūlomas su nuolaida, kartais taikomos specialios akcijos.

Rezervuodami vietą sumokėsite iš anksto, tačiau prireikus galėsite atšaukti rezervaciją arba pakeisti jos datą bei laiką. Tai labai patogu, ypač šiuo metu, kai dažniau susiduriama su skrydžio laiko pakeitimais, skrydžių vėlavimu. Patogu ir tai, kad galima pakeisti automobilio valstybinį numerį – tai reiškia, kad jei nutiktų taip, jog paslauga liks nepanaudota, galėsite ją perduoti draugui ar giminaičiui.

Nuo ko priklauso parkavimo Rygos oro uoste kaina?

Kaip ir daugeliu atvejų, svarbiausias kainą lemiantis kriterijus yra stovėjimo laikas. Kuo ilgiau būsite išvykę, tuo ilgiau jūsų automobilis jūsų lauks, tad brangiau kainuos ir parkavimas Rygos oro uoste. Vis dėlto tai nėra vienintelis kriterijus.

Kainai įtakos turi ir pasirinkta aikštelė bei sezoniškumas. Šiltojo sezono metu, kai skrydžių ir keliautojų daugiau, kainos už parkavimą prie oro uosto esančiose aikštelėse gali šiek tiek pakilti, o vėliau vėl sumažėja. Dėl to patariama nelaukti ir rezervuoti vietą iš karto, vos įsigijus skrydžio bilietus, juolab, jei renkatės kompaniją, kuri siūlo lanksčias parkavimo paslaugos sąlygas.

Visiems vairuotojams vykti į Rygos oro uostą savo automobiliu yra pats patogiausias būdas. Labiausiai prieinama alternatyva – kelionė autobusu iki miesto centro, o tada belieka viešasis transportas arba taksi. Deja, laiko atžvilgiu savas automobilis ir parkavimas Rygos oro uoste yra daug geresnis sprendimas. Be to, taip keliauti patogiau, o jei viską planuojate iš anksto ir keliaujate keliese, galutinės kelionės išlaidos nedaug skiriasi, nes parkavimas Rygos oro uoste nėra toks brangus, kaip nepasidomėjus galima būtų pagalvoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *