Apie pigesnį pirkimo internetu būdą

Parduotuvėje 1a.lt, kaip ir didžiausiose pasaulinio lygio parduotuvėse, galima rasti labai gerų alternatyvų, norint įsigyti kokybišką prekę pigiau. Ir čia kalba eitų apie pirkimą tada, kai perkame nebe naują arba kažkiek brokuotą prekę. Nereikia gąsdintis tokių etikečių, nes gali būti, kad jums ta prekė vis tiek puikiausiai tiks, pilnai funkcionuos, o mokėsite mažiau.

Mažai naudotos ir grąžintos prekės – pigesnis variantas

Pardavimai internetuTiek perkant 1a.lt, tiek kitose parduotuvėse, paprastai perkantiesiems yra suteikiama galimybė įsigyti prekes ir jas grąžinti per 14 dienų be jokio paaiškinimo. Klientas neprivalo argumentuoti, kodėl jam netiko viena ar kita prekė. Jo atsakymas labai paprastas: jam tiesiog netiko kažkas. Galbūt būtų kitaip, jeigu pirktų ne internetu. Taigi tiesiog pats pirkimo internetu faktas sudaro tokias sąlygas. Ir iš tiesų, kartais žmonės nesidžiaugia gauta preke bei ją grąžina. Pardavėjui tai nėra malonu, tačiau ką padarysi, tokie įstatymai. Jeigu prekė buvo grąžinta, tai nebūtinai dėl to, kad ji savaime bloga. Ji galėjo paprasčiausiai netikti pirkėjui. Gal pasimatavo batus ir pamatė, kad netinka dydis. Gal nusipirko įrenginį, jungiamą prie kompiuterio, o gavęs pamatė, kad nedraugauja tarpusavyje operacinės sistemos ir kažkas neveikia. Ir pan. Grąžinti prekes jas prieš tai mažai naudojus galima dėl įvairių priežasčių. O tokios prekės parduoti kaip naujos pardavėjas jau vėliau negali, nes ji kaip ir nėra nauja. Ant jos juk bus ir kokių nors įbrėžimų, ir pirštų antspaudų, ir praplėštos pakuotės. Todėl paprastai yra parduodamos tokios prekės atskirame skyriuje, kur pardavinėjami grąžinti daiktai. Tokį pardavimo modelį matysite ir amazon ar ebay pasaulinio lygio parduotuvėse. Lietuviai taip pat turi labai greitai ir pigiai įsigyti grąžintų prekių, jas užsisakydami iš 1a.lt parduotuvės.

Net jeigu kažkas apgadinta – gali puikiai tikti

O dabar pažvelkime į prekes, kurios buvo grąžintos dėl to, kad kažkas su jomis buvo negerai. Viena iš priežasčių, kodėl žmonės grąžina prekes, tai būna apgadinta jų prekinė išvaizda. Tai iškart turi numušti kainą. Apgadinimas gali įvykti prekės pristatymo ar kitu metu, tačiau niekam jis nėra malonus. Tad galima rasti pardavime, prekyboje tokių apgadintų prekių ir tai nebus labai neįprastas dalykas. Tačiau paklauskite savęs, ar jums tikrai svarbu, kad naujasis modemas turėtų visas apdailas? Ar kad dulkių siurblys būtų nė kiek nesubraižytas? Kartais dekoratyviniai defektai gali ženkliai sumažinti prekės kainą ir visai neturėti įtakos jos veikimui. Pasinaudokite tuo. Taip pat pagalvokite ir apie tai, kad apgadinta prekė, net jeigu neveikia kokia nors jos funkcija, jums taip pat gali tikti. Įsivaizduokite, kad perkate, pavyzdžiui, daugybę funkcijų turintį virtuvės kombainą, nors realiai jums rūpi tik viena kažkokia funkcija, o kai kurios iš jų – visiškai nereikalingos. Jeigu pastarosios neveikia, nieko baisaus. O tokią prekę nupirksite labai pigiai.

Garantija ir kiti privalumai

Net ir perkant tokią grąžintą arba apgadintą prekę, jūs gaunate oficialius įrodymus dėl pirkimo, o taip pat jums suteikiamas ir įprastas garantinis kvitas. Su garantija galima daug. Tai labai reikalingas ir naudingas dalykas. Tik iš parduotuvės, ne iš skelbimų galite įsigyti jau naudotą, pigesnę arba apgadintą ir dėl to apskritai labai pigią prekę, kuri dar ir turės garantiją. Tiesa, garantija gali turėti specialių sąlygų. Pavyzdžiui, suteikiančių pilną prekės garantiją, išskyrus tos dalies, apie kurios gedimą, lūžimą ir pan. jau žinojote pirkdami.

Kokių prekių taip įsigysite

Pasidairę elektroninės parduotuvės asortimente, pamatysite, kokių prekių daugiausia. Dažniausiai tai yra elektronikos ir technikos prekės. Nesunku suprasti, kodėl. Jeigu perkate paprastą daiktą, tarkime, puodą, labai nedaug dalykų jus gali nustebinti. O štai perkant techniką ar elektroniką yra daug lengviau rasti problemų, dėl kurių jums prekė nepatiks. Gal paprasčiausiai suprasite, kad jūs nemokate jos valdyti ir naudoti, dėl to ji yra tarsi ne jums. Ir tada norėsite jos atsisakyti. Tai padaryti galima ir reikia, jeigu manote, kad prekė netinka. O taip pat – verta ir nusipirkti tokį prietaisą, kuris jau kartą buvo grąžintas, bet atitinka jūsų esamus poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *